Робоча поїздка ФРУ на Черкащину

Робоча поїздка ФРУ на Черкащину

Навіть в складних умовах воєнного часу в Україні намагаємося максимально часто спілкуватися офлайн із нашими колегами, друзями та однодумцями. Маємо спільно працювати на результат, реагуючи на виклики сьогодення. І діалог під час особистих зустрічей надзвичайно важливий.
 
Цього разу відвідали Черкаси. Було дуже приємно бачити велику кількість підприємців, що прийшли на розширене засідання правління Федерації роботодавців Черкащини.
 
Разом із керівництвом військової адміністрації регіону та соціальними партнерами говорили про те, що економічний фронт не менш важливий, ніж військовий і від зусиль кожного залежить наша перемога, саме тому український бізнес наразі акумулює всі наявні ресурси задля підтримки держави, ЗСУ та громад.
 
Але ж необхідно розуміти, що бізнес сьогодні також проходить через надзвичайно важкі випробування. І саме тому дуже важливо, щоб держава використовувала правильні інструменти для підтримки та розвитку української економіки, максимально сприяла підприємництву.
 
Найголовнішою метою сьогодні має бути збереження та створення робочих місць в Україні.
 
Саме тому підтримка вітчизняних товаровиробників, особливо в умовах війни, за рахунок державного замовлення має вкрай важливе значення для нашої економіки.
 
Потрібно давати роботу підприємствам – великим та малим, це наповнюватиме бюджет, повертатиметься до країни валютною виручкою та зміцнюватиме її, допоможе, зокрема, забезпечити робочими місцями й тих, хто втратив роботу та працевлаштувати внутрішніх переселенців.
 
Черкаська область прийняла вже 130 000 внутрішньо переміщених осіб.
 
Всіх цих людей необхідно розміщувати, матеріально та психологічно підтримувати і, звісно ж, працевлаштовувати. Багато хто вже працює на місцевих підприємствах.
 
Обговорювали складні питання податкової політики, необхідність нових форм та спрощення кредитування бізнесу, пошук ринків та налагодження альтернативних логістичних маршрутів замість порушених війною.
 
А також - важливість швидкої переорієнтації на переробку великих обсягів сировини всередині країни, кооперації з іноземними партнерами.
 
Війна в Україні наочно продемонструвала, що наявність сильного національного виробництва є запорукою продовольчої та оборонної безпеки країни та стабільності її економіки.
 
І лише згуртованість бізнесу та спільні дії роботодавців сьогодні допоможуть об’єднати зусилля навколо теми вітчизняного виробництва, конкретних інструментів збереження та розвитку економіки.
 
Тож разом тримаємо економічний фронт та наближаємо нашу перемогу!
 
002
 
003
 
004
 
005
 
006
 
007
 
008
 
009
 
010