«Професійне навчання та розвиток людського капіталу» – ФРУ спільно з німецькими партнерами організувала онлайн заняття

«Професійне навчання та розвиток людського капіталу» – ФРУ спільно з німецькими партнерами організувала онлайн заняття

Навчання та розвиток персоналу — головні складові стратегії управління персоналом будь якої компанії. Це і про розвиток лідерів, і про роботу з функціональними й технічними знаннями, навичками працівників. Під час війни для фахівців з персоналу головними стали завдання підтримки та збереження колективу, їх родин, спільної безпеки та подальшої діяльності компанії.

В Україні немає компанії, яка б не зазнала збитків через війну. І неважливо, на сході вона знаходиться чи на заході. Здавалося б, навчання персоналу – це останнє, що має хвилювати у подібній ситуації. Але, не зважаючи ні на що, підтримка ефективності команди дозволяє забезпечити сталий розвиток компанії. Кожна з них сама обирає, чому і як навчати персонал, але робити це однозначно варто, бо зараз усі, як ніколи, розуміють, що саме люди є найважливішим ресурсом.

Як підтримати персонал, чому важливо приділяти увагу наставникам, як ефективно побудувати взаємодію з закладами освіти саме з такими питаннями було розпочато онлайн навчання HR фахівців, які відповідальні в компаніях за організацію професійного навчання, процесів наставництва, дуальну форму навчання, взаємодію з закладами освіти.

Онлайн навчання організовано Федерацією роботодавців України спільно з Освітнім центром економіки землі Мекленбург-Передня Померанія в рамках партнерського проєкту за напрямком «Професійне навчання та розвиток людського капіталу».

Представники 20 компаній стали учасниками першої групи навчання. Відповідно до розкладу протягом березня-квітня 2023 року буде проведено 2 основних модулі, в цілому на 40 годин, та підсумковий екзамен з видачою сертифікату. Спікером німецької частини програми став вже відомий по попереднім вебінарам для українських компаній фаховий практик Керстен Бартельс, (Німеччина), керівник відділу навчання та підвищення кваліфікації підприємство Volkswerft Strahlsund (судноверф) до 2021 р. Сьогодні: консультант і тренер для навчання в компанії. Українську частину програми забезпечить Федерація роботодавців України спільно з НМЦ ПТО Дніпропетровської області.

Модератор групи навчання – Людмила Василега, директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України за підтримки експерта проєкту пана Ганса Манцке.

Під час відкриття першого дня навчання учасників привітав керівник проєкту від освітнього центру економіки землі Мекленбург-Передня Померанія пане Генрі Ціммерманн.

Для працівників компаній дане навчання є безкоштовним.

Федерація роботодавців України постійно проводить роботу у напрямку підвищення рівня операційної спроможності, ефективності діяльності компаній та збереження їх трудового потенціалу.

Звертайтесь до нас, працюємо задля Перемоги разом!

mceclip0 2mceclip0_2.png

mceclip0 7

image 12