Продовжуємо навчальний курс за напрямком «Професійне навчання та розвиток людського капіталу»

Продовжуємо навчальний курс за напрямком «Професійне навчання та розвиток людського капіталу»

Другий день онлайн навчання HR фахівців, які відповідальні в компаніях за організацію професійного навчання, процесів наставництва, дуальну форму навчання, взаємодію з закладами освіти, був присвячений питанням процедури відбору кандидатів на навчання з виробництва та дидактичного планування процесів навчання на підприємстві.

Молодь по іншому сприймає роботу, в першу чергу для них важливий баланс між роботою та життям, можливості розвитку, гнучкий формат роботи часу, соціальна активність бізнесу та безумовно репутація. "Репутація" забезпечує освіту. Це важливо враховувати, проводити відповідні зустрічі, підтримувати контакти з закладами освіти, приймати на практику та поширювати дуальну форму навчання.

В компанії може бути сформована виробнича рада, яка буде мати вплив в питаннях прийому на роботу, звільнення, реалізації внутрішньофірмових заходів щодо навчання тощо.

Під час планування потреби у навчанні потрібно звертати увагу на такі критерії, як заміна плинності кадрів, вікова структура, вимоги чинного законодавства. Для визначення переліку існуючих нормативних документів, необхідних для планування навчання була присвячена командна інтерактивна робота учасників групи. Керстен Бартельс, як спікер німецької частини програми, надав власні приклади та документи з зазначених питань.

Онлайн навчання організовано Федерацією роботодавців України спільно з Освітнім центром економіки землі Мекленбург-Передня Померанія. Учасниками першої групи стали представники 20 компаній. Відповідно до розкладу протягом березня-квітня 2023 року буде проведено 2 основних модулі, в цілому на 40 годин, та підсумковий екзамен з видачою сертифікату. Українську частину програми забезпечить Федерація роботодавців України спільно з НМЦ ПТО Дніпропетровської області.

Модератор групи навчання – Людмила Василега від Федерації роботодавців України за підтримки експерту проєкту пана Ганса Манцке.

Для працівників компаній дане навчання є безкоштовним.

Федерація роботодавців України спільно з компаніями активно працює над питаннями підвищення якості навчання персоналу.

Звертайтесь до нас, працюємо задля збереження трудового потенціалу разом!

01

02

03

04

05

06