Поглиблюємо міжнародну співпрацю з колегами-роботодавцями

Поглиблюємо міжнародну співпрацю з колегами-роботодавцями

У Брюсселі в офісі BusinessEurope зустрілися та плідно попрацювали з нашими друзями та партнерами з Dansk Industri - DI Конфедерації промисловості Данії та колегами-роботодавцями з Молдови, Азербайджана і Грузії. Глибоко занурилися в тему Європейської «зеленої» угоди та соціального діалогу.

Зустрічалися з представниками Business Europe, DG TAXUD, головою Офісу DI у Брюсселі Андреасом Брунсгаардом, Конфедерацією данських роботодавців, Nordic Consulting Group Denmark та іншими.

Дякуємо експертам за грунтовні та цікаві презентації, які дали нам можливість під новим кутом поглянути на шляхи практичної реалізації Green Transition, обговорити можливості спрощення для українського бізнесу переходу на складні економічні та екологічні інструменти.

Також говорили про соціальний діалог як один із ключових шляхів до входження Євросоюзу. І це - не перебільшення. Адже діалог між роботодавцями, Урядом та профспілками забезпечує прийняття економічно та соціально обгрунтованих рішень.
Йшлося й про участь України у Single market. Про те, що торгівлю та між Україною та ЄС слід максимально спрощувати та заохочувати.

Дійшли згоди об'єднувати зусилля у комунікаціях та донесенні позиції роботодавців, зокрема, до європейських інституцій.

Обговорили наші плани співпраці з DI та колегами з інших країн, яку підтримує Міністерство закордонних справ Данії через Фонд нової демократії.

Дякуємо Peter Helk та Ole Krogsgaard за важливе спілкування та насичену й корисну програму!

 2

3

 4

 5

 6

 7

 8

 9

 10

 11

 12

13

14

15