ФРУ здійснить узагальнення потенційних бізнес-проектів для представлення іноземним інвесторам

ФРУ здійснить узагальнення потенційних бізнес-проектів для представлення іноземним інвесторам

Ми у ФРУ неодноразово дискутували щодо інституту «інвестнянь» та того, як він має допомагати розвиватися вітчизняному бізнесу та збільшувати інвестиції в Україну, а також щодо практичного застосування цього механізму.

Сьогодні виконавчий директор Ukraine Invest Сергій Цивкач презентував членам ФРУ деталі Закону про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями та підзаконних актів.

Розповів, з якими проектами інвестори можуть звертатися за державною підтримкою та на які форми інвестиційних стимулів може розраховувати інвестор.

Домовилися вибудувати постійну систему комунікацій, яка дозволить членам Федерації звертатися зі своїми питаннями та пропозиціями до UkraineInvest.

Зокрема, у подальшому буде створено реєстр інвестиційних проектів, який міститиме інформацію щодо тих, хто отримає державну підтримку через цей механізм.

Також розповіли про започаткування т.з ініціативи #make_in_ua , яка у майбутньому дозволить залучати інвестиції з країн-членів ОЕСР.

Так, наприклад, вже сьогодні визначено 5 пріоритетних країн, зокрема, США, Велика Британія, Німеччина, Франція та скандинавські країни.

Це дозволить установі UkraineInvest здійснювати пошук інвесторів у цих країнах для залучення інвестиції до України.

У свою чергу ФРУ пообіцяла здійснити узагальнення потенційних бізнес-проектів для представлення іноземним інвесторам, зокрема, у сферах виробництва сільгосподарської та спеціальної техніки та автомобілебудування.

Сергій Цивкач запропонував пройти опитування та ознайомитися з матералами за посиланням.

матеріали

002

003

004

 

Останні новини

Вивчаємо данський досвід розвитку зеленої економіки та декарбонізації

Делегація ФРУ у Данії: зелений перехід, розвиток ПТО, кооперація бізнесу обох країн

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019