Фінальний етап WorldSkills Ukraine 2020 триває

Фінальний етап WorldSkills Ukraine 2020 триває

Змагання у різних дисциплінах проходять кожного дня. Більшість конкурсантів вже пройшли свої випробування та очікують на результати.

У перші змагальні дні пройшли конкурси за компетенціями: 

  • слюсарні роботи,
  • електромонтажні роботи
  • токарні роботи

Змагання проходили у Маріуполі.

Цього тижня свої змагання вже завершили конкурсанти у таких компетенціях:

  • кладка цегли,
  • обслуговування важкої техніки.

Сьогодні останній день змагань. У Дніпрі триває третій змагальний день з мехатроніки, який проходить за підтримки Интерпайп та НТУ "Дніпровська політехніка".

Часто доводиться чути питання: що таке мехатроніка?

Це - професія майбутнього, яка зараз набирає неабиякі оберти. Вона знаходиться на стику електромеханіки, електроніки, автоматики та IT-технологій.

Мехатроніки в недалекому майбутньому стануть флагманами розвитку і впровадження інновацій, переконані наші учасники!

Цікавий факт: історія мехатроніки разпочалась у 1969 році, коли японська фірма Yaskava Electric ввела новий термін "мехатроніка" (механіка + електроніка).

Об'єднання цих понять у єдиному словосполученні означає інтеграцію знань в відповідних галузях науки й техніки, що дозволила зробити якісний стрибок у створенні техніки нових поколінь і виробництві новітніх видів систем й обладнання.

Також сьогодні відбуваються змагання з перукарського мистецтва, експлуатації та обслуговування залізничного транспорту, а також другий конкурсний день у зварювальників і укладальників вогнетривів.

Вогнетриви - важливий елемент для виготовлення металу. Цими матеріаламии, стійкими до високих температур покривають внутрішні поверхні котлів і печей. І відповідає за це саме – вогнетривник.

Він готує розчини кислототривких та вогнетривких бетонів, теплоізоляційні маси. Будови котлів, стандарти якості, максимально дозволена температура в печах на виробництві – необхідні професійні знання для нього.

Професія вогнетривника - це відмінна витривалість та точний лінійний окомір.

 

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019