Делегація ФРУ в Брюсселі зустрілася із Представником України при Європейському Союзі Всеволодом Ченцовим

Делегація ФРУ в Брюсселі зустрілася із Представником України при Європейському Союзі Всеволодом Ченцовим

Зустріли День Європи у столиці ЄС. У Брюселі зустрілися із Всеволодом Ченцовим - Представником України при Європейському Союзі.

Говорили про активізацію індустріального діалогу і пошук сьогодні місця промисловості України у європейських ланцюжках поставок. Про те, що наша промисловість має розвиватися, зокрема виробництво із доданою вартістю.

Говорили про важливість продовження автономних преференцій та недопущення виключень із режиму вільної торгівлі. Про поширення співпраці у рамках ветеринарного та фітосанітарного визнання.

Про подальше посилення санкцій проти рф і готовність українських виробників заміщувати на європейському ринку підсанкційні товари. Про доступ українських компаній до фондів підтримки в рамках Green Deal. Презентували позиційний документ

Федерації роботодавців України та її членів. Вже за годину продовжимо нашу роботу на зустрічі з Businesseurope.

2

3

4

5