Київстар виділяє 300 мільйонів гривень на відновлення України

Київстар виділяє 300 мільйонів гривень на відновлення України

Телекомоператор «Київстар» та Міністерство цифрової трансформації під час міжнародної конференції у Лугано підписали Меморандум про співробітництво в сферах забезпечення кіберзахисту, протидії інформаційним загрозам державі Україна, а також відновлення та розвитку цифрової інфраструктури.

"У рамках Меморандуму телекомоператор надає 300 000 000 грн допомоги, які будуть спрямовані на спеціальний рахунок, відкритий у Національному банку України, для забезпечення державної програми United-24", - повідомляє пресслужба національного мобільного оператора.

«За 25 років свого існування «Київстар» інвестував більше 6 мільярдів доларів у економіку України та розвиток телеком ринку. Сьогодні ми заявили про наміри виділити для країни 300 000 000 грн допомоги, які будуть використані для відбудови та розвитку цифрової інфраструктури. Своїм прикладом ми хочемо надихнути інші українські та іноземні компанії підтримати ініціативу зі збирання пожертв на користь наближення перемоги і мирного майбутнього держави», - підкреслив президент компанії «Київстар» Олександр Комаров.