Геть руки від бізнесу!

Геть руки від бізнесу!

Власниця компанії «Еконія» разом із Членом президії Федерації роботодавців України Олександром Олійником зачитала Резолюцію акції протесту «Геть руки від бізнесу!» і спільно з іншими бізнес-об’єднаннями передали її представнику МВС.

Документ адресовано Президенту України, Генеральному прокурору, міністру внутрішніх справ. Зокрема, у резолюції, яку передали міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, вимагається: «Негайно припинити практику використання працівників Національної поліції, а саме - співробітників ГСУ НП МВС України та інших правоохоронців – для тиску на український бізнес та виконання ними кримінальних замовлень по блокуванню роботи та знищенню українських підприємств».

Також у документі йдеться про конкретні рейдерські атаки: «На прикладі «Кейсу Еконії», компанії «Кронвест», вимагаємо провести службові розслідування та притягнути до відповідальності співробітників ГСУ НП МВС України, які причетні до серії обшуків в компаніях та виконують замовлення з боку рейдерських груп. Одіозну слідчу ГСУ НП МВС України - Чередник Ільміру Анварівну (слідча, яка веде дві кримінальні справи щодо «Еконії» - ред.) - притягнути до відповідальності».

Серед вимог протестуючих одним із важливих пунктів значиться: «Розробити та зафіксувати в Законі України пряму норму про порядок відшкодування шкоди, яка спричинена у зв’язку із проведенням незаконного обшуку. Причому, компенсація витрат Держави щодо відшкодування даної шкоди має бути здійснена безпосередньо особами, дії яких призвели до незаконного обшуку (слідчий, прокурор, слідчий суддя). (Так, наприклад, учасник акції ТОВ ПІІ «ЕКОНІЯ» у зв’язку із обшуком 9 липня 2020 року отримало збитки щонайменше на 1,4 мільйони гривень.)».

Учасники акції вимагають провести круглий стіл за участі Президента України, Верховної Ради, Генерального прокурора та керівництва МВС з метою опрацювання та внесення таких законодавчих змін, які унеможливили би використання правоохоронних органів у знищенні бізнесу.

Get ruky vid biznesu

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019