До уваги членів ФРУ! Діє програма підтримки виробничників, які вимушено зупинили (скоротили) виробництво

До уваги членів ФРУ! Діє програма підтримки виробничників, які вимушено зупинили (скоротили) виробництво

Нагадуємо, що на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, діє програма часткового безробіття для підтримки виробничників, які вимушено зупинили (скоротили) виробництво продукції, у тому числі через карантин та скоротили робочий час для своїх працівників.

За цією програмою виділено коштів на підтримку роботодавців та збереження робочих місць у сумі 133 млн.грн.

Федерація роботодавців розробила покроковий алгоритм дій роботодавця з отримання допомоги по частковому безробіттю. Щоб його отримати та з усіх додаткових питань допомоги по частковому безробіттю звертатись до департаменту дерегуляції підприємницької діяльності ФРУ, відповідальна особа Наталя Гостєва, 097 119 30 93, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також інформуємо, що відповідно до Закону України «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», прийнятого 30 березня ц.р., державою надаватиметься одноразова допомога бізнесу, чия діяльність підпадатиме під заборону.

Після набуття чинності Законом та прийняття Урядом необхідних нормативно-правових актів для забезпечення реалізації Закону, буде розроблено алгоритм дій застрахованої особи з отримання цього виду допомоги і надано членам Федерації.