Події тижня (26-30.10.2020)

Події тижня (26-30.10.2020)

Традиційний огляд подій тижня, що минув

27 жовтня у ФРУ відбувся Круглий стіл та тему «Відновлення видачі натуральної допомоги «Пакунок малюка». Учасники зустрічі, народні депутати, представники КМУ, ЮНОПС (Управління ООН з обслуговування проектів), підприємці та представники ЗМІ, обговорили механізм реалізації прийнятої поправки до Закону про «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо відновлення видачі Пакунків малюка в натуральному вигляді.

Детальніше>>>

28 жовтня представники ФРУ взяли участь в on-line Форумі громадянського суспільства у рамках проведення засідання Підкомітету "Торгівля, сталий розвиток", який моніторить виконання Глави 13 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Учасники обговорили важливі питання міжнародної торгівлі, перехід на нові екологічні стандарти, проведення публічних закупівель та багато інших питань.

Детальніше>>>

#ФРУ_аналітика

Що потрібно ринку електроенергії? Про це - наше дослідженні, яке підготував Центр Разумкова разом з Аналітичним центром ФРУ за підтримки Конфедерації промисловості Данії - Dansk Industri.

Детальніше>>>

ФРУ вітає розробку проекту наказу Міністерства охорони здоров’я, який передбачає зміну стандартів та санітарних норм електромагнітного випромінювання, та приведення їх до європейських показників. Адже скасування застарілих норм сприятиме розвитку телекомунікаційної сфери в Україні.

Детальніше>>>

#ФРУ_у_ЗМІ

Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник та Член Президії Ради ФРУ, Президент Всеукраїнського об’єднання роботодавців «Укрлегпром», Олександр Соколовський – про ситуацію та перспективи повернення видачі натуральної допомоги сім’ям з новонародженими дітьми «Пакунок малюка»

Дивитись сюжет телеканалу Інтер>>>

Коли повернуть бебі-бокси і чи повернуть?

Читати блог>>>

#ФРУ_у_ЗМІ

«Керівництво Федераціі заклікає українських бізнесменів об'єднатися, аби підтримати законопроєкт про локалізацію № 3739», – 7 канал про зустріч представників ФРУ з роботодавцями Одещини.

Дивитись сюжет>>>

#локалізації_бути! #підтримай_3739!

ZTR приєднався до ініціативи щодо підтримки законопроекту № 3739 про локалізацію виробництва при державних закупівлях.

Детальніше>>>

#локалізації_бути! #підтримай_3739!

Siemens Ukraine: локализация никого не пугает

Представник європейської компанії Siemens Ukraine, що претендує на поставки електровозів для Укрзалізниці, про те, як іноземні виробники оцінюють запропоновану законопроектом 3739 модель закупівель продукції машинобудування, та вимогу щодо локалізації виробництва в Україні.

Читати>>>

#ФРУ_наші

З початку 2020 року підприємства АСТАРТИ поповнили бюджети всіх рівнів на суму майже 900 мільйонів гривень. З них – до державного бюджету надійшло 279 млн 603 тис. гривень.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

У країні працює 250 наших машин лазерного різання металу

Комерційний директор «Aramis Laser Systems», Сергій Шевченко – про новий завод і перспективи ринку обладнання з обробки металу

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Чи знаєте ви, що жилет чи світловідбивний аксесуар на одязі на 85% знижує ризик потрапити в аварію? Компанія OKKO в межах щорічної ініціативи «Благаю, живи! Безпека на дорозі» провела спеціальну акцію та звернула увагу українців на проблему аварійності у темний період доби.

Детальніше>>>

ОПИТУВАННЯ

ТРИВАЄ ОПИТУВАННЯ «Оновлення Угоди про асоціацію УКРАЇНА – ЄС»

Федерація роботодавців України співпрацює з Урядом щодо визначення параметрів оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і формування консолідованої позиції української сторони на переговорах з Європейським Союзом. З метою підготовки консолідованої позиції та винесення її на розгляд Уряду ФРУ проводить відповідне опитування.

Пройти опитування>>>

 

Наша думка

Чи може Україна стати новим економічним дивом?

Ми завжди були й продовжуємо бути впевнені, що може й повинна. Для цього є всі необхідні ресурси і можливості. Навіть зараз, коли ситуацію для всього світу значно погіршила поточна економічна криза. Наша...