Події тижня (23-27.11.2020)

Події тижня (23-27.11.2020)

Пропонуємо ознайомитись із основними подіями тижня, що минув

#гаряча тема

ФРУ презентувала сайт про можливості українського машинобудування та локалізацію виробництва в Україні. Сайт містить інформацію про законодавчі ініціативи, їх вплив на українську промисловість, зайнятість населення та економіку України. Також на сайті є мапа локалізації, яка демонструє кількість та основні можливості українських підприємств, що виробляють продукцію у запропонованих законопроектом напрямках машинобудування, та суміжних галузях промисловості.

Детальніше>>>

Перейти на сайт>>>

26 листопада у Федерації відбувся міні-форум «Промисловість в умовах екологічної модернізації економіки The European Green Deal», який мав на меті розпочати дискусію щодо формування державної політики досягнення цілей екологічного розвитку в інтересах вітчизняного виробника.

Учасники заходу дійшли висновку, що поспішне підписання Україною документів по Green Deal може мати серйозні наслідки для вітчизняної промисловості.
Про що саме говорили учасники дискусії, та що пропонують зробити найближчим часом читайте за посиланням>>>

25 листопада КМУ прийняв проект постанови, яка затверджує порядок забезпечення родин при народженні дитини одноразовою натуральною допомогою "пакунок малюка" та порядок використання для цього бюджетних коштів. Федерація вітає цей крок, адже «пакунок малюка» має не тільки соціальне значення, а й несе значний ефект для української економіки. Саме тому ми неодноразово наполягали на відновленні його видачі.

Детальніше>>>

Наша думка

Комфорт та економіка залізничних пасажирських перевезень

Член Президії Ради ФРУ, Володимир Приходько розповів про те. Як розвивалось вітчизняне пасажирське вагонобудування, та що треба зробити, щоб зберегти лідируючі позиції українських вагонобудівників.

Детальніше>>>

Наша думка

Зростання акцизу на пиво – при чому тут зайнятість

Директор департаменту конкурентоспроможності бізнесу ФРУ, Олександр Яворський у своєму новому блозі проаналізував, до яких наслідків можуть призвести плани Уряду щодо підвищення розмірів акцизних податків на алкоголь, зокрема – на пиво.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Такого в Україні ще не робив ніхто! А компанія ARAMIS, використовуючи весь свій потенціал, зробила унікальне обладнання. Тож головною подією на стенді 3A12 компанії ARAMIS на XIX Міжнародному промисловому форумі в цьому році стала презентація нової моделі лазерних комплексів розкрою листового металу - ARAMIS AFX-PRO 4G!

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

В результаті багаторічної співпраця ПАТ «КВБЗ» та ВАТ «Бєларуськалій» до сусідньої країни відправилась партія українських вагонів для перевезення мінеральних добрив, серед яких півторатисячний вагон-мінераловоз, який вийшов на колії з цеху «КВБЗ». Вітаємо виробника із досягненням, та сподіваємось на плідне продовження такої співпраці.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Фокус соціальної відповідальності АСТАРТИ у 2020 році змістився на боротьбу з пандемією і став одним із першочергових завдань. Починаючи з середини лютого, на протидію коронавірусу компанія виділила понад 26 млн грн. Такі дії не залишились поза суспільною увагою і 26 листопада АСТАРТА отримала почесну нагороду конкурсу Partnership for sustainability Award - «Партнерство заради сталого розвитку - 2020» від Глобальний договір ООН в Україні.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Член Президії Ради ФРУ, голова Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців Павло Штутман про пандемію та локдаун з точки зору представника бізнесу та керівника кількох підприємств.

Дивитись відео>>>

#ФРУ_наші

Зменшення попиту на внутрішньому ринку змушує підприємства шукати нові канали збуту. Так Компанія «ТК-Домашній Текстиль» уклала перший значний контракт на поставку власної продукції в Литву на 200 тис євро. Про це повідомив власник «Текстиль-Контакту», член Президії Ради ФРУ Олександр Соколовський.

Детальніше>>>

#локалізації_бути #підтримай_3739

SIEMENS AG готові до 40% локалізації в Україні і вважають, що українські виробники здатні виробляти ключові компоненти в усіх напрямках. Про це повідомив менеджер по роботі з ключовими клієнтами напрямку «Транспортні рішення» Дмитро Чорненький в інтерв’ю бізнес-порталу uaprom.info.

Читати>>>

Наша думка

Населення України та кадровий потенціал: виклик чи загроза?

Нещодавно в уряді оприлюднили результати оцінки чисельності наявного населення України. За словами міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета, наразі в країні мешкають 37 мільйонів 289 тисяч осіб.