Події тижня (16-20.11.2020)

Події тижня (16-20.11.2020)

Короткий огляд останніх подій, що відбулись минулого тижня

 

Модернізація Укрзалізниці може стати драйвером вітчизняної промисловості на найближчі роки.

Керівництво ФРУ зустрілося із новим очільником «Укрзалізниці» - Головою правління Володимиром Жмаком - та директором з управління взаємовідносинами з органами державної влади Дмитром Романюком. Обговорили багато важливих для членів ФРУ та «Укрзалізниці» питаннь.

Детальніше>>>

#ФРУ_захист_бізнесу

Федерація стала на захист найбільшого виробника та експортера керамічної плитки в Україні та закликала Президента і силові структури припинити тиск на соціально-відповідальний бізнес, який працює виключно в межах правового поля України.

Детальніше>>>

20 листопада у режимі он-лайн відбулось засідання Ради Украгромаш. Учасники обговорили стан виконання програми компенсації вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва у цьому році та перспективи і пропозиції щодо її продовження; ініціативу запровадження утилізаційного збору, а також Проект Технічного регламенту затвердження типу та нагляду за ринком сільськогосподарських та лісогосподарських транспортних засобів

Детальніше>>>

Взяли участь у форумі «Людський капітал: новий порядок денний». Генеральний Директор ФРУ Руслан Іллічов розповів про основні проблеми підготовки фахівців, яких потребує ринок праці, з точки зору роботодавців.

Дивитись виступ>>>

#гаряча тема

Про ситуацію зі скасуванням тендеру на закупівлю пожежно-рятувальних автівок для Донецької та Луганської області, та про те, що треба зробити, аби такі автомобілі потрапили до регіонів якнайшвидше – дивіться у сюжеті Донбас PRIME.

Дивитися>>>

#ФРУ_наші

КВБЗ готовий до серійного виробництва нових вагонів-платформ. Розроблений на заводі зразок нового вагону-платформи, що дає можливість перевозити багатотоннажні вантажі у контейнерах різної довжини, вже пройшов всі необхідні випробування та отримав відповідні сертифікати та висновки.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Українські виробники добрив запропонували аграріям допомогу у вирішенні проблем малої врожайності внаслідок посухи, а саме – партнерські програми кредитування. Суть таких програм кредитування полягає у тому, що фермер бере позику на купівлю добрив у "низький" сезон за вигідними цінами, пізніше продає урожай у "високий". І лише потім віддає кредит.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Харківський підшипниковий завод успішно пройшов процедуру сертифікації PKP Cargo і отримав свідоцтво схваленого постачальника підшипників для буксових вузлів вагонів і підшипників для тягових електродвигунів на ринок Польщі. PKP Cargo - найбільший логістичний оператор вантажних перевезень в Польщі і другий за величиною в ЄС, що входить в PKP Group.

Детальніше>>>

Наша думка #локалізації_бути #підтримай_3739

Голова Ради ФРУ, Дмитро Олійник наводить приклад того, як США захищають власного виробника та економіку на прикладі частини передвиборчої кампанії Джо Байдена «Зроблено в Америці американцями».

Читати>>>

Наша думка

Генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов - про коливання ціни на електроенергію, яке відбувається протягом останніх тижнів, нові антирекорди та про чинники, які призводять до збільшення вартості електроенергії пропри її профіцит.

Читати>>>

Наша думка

"На сьогодні скляна галузь – одна з найбільш стабільних в Україні. Щорічно галузь робить гідний вклад в показник ВВП країни. При цьому українські заводи з виробництва склотари щороку нарощують виробництво, задовольняючи внутрішній попит і збільшуючи обсяги експорту скляної продукції», – Голова Ради ФРУ, президент Асоціації Підприємств Скляної Промисловості "Скло України" Дмитро Олійник дав інтерв'ю виданню Glass WorldWide.

Читати>>>

Наша думка

Павел Штутман: «Stop торговле дипломами и диссертациями!»

Такую запись можно найти в Facebook Павла Штутмана, главы наблюдательных советов заводов «Эльворти» и группы «Гидросила». Кто-то рядом поделился в ленте видео, где выпускник одного из николаевских...