Події тижня (09-13.11.2020)

Події тижня (09-13.11.2020)

Традиційна добірка новин про події минулого тижня


#тема_тижня

Федерація роботодавців виступає категорично проти підвищення тарифів на електроенергію. Не встигли ми відреагувати на чергове можливе підвищення тарифів на передачу і диспетчеризацію електроенергії, в результаті чого промисловість може понести додаткові витрати як мінімум 8 млрд грн в наступному році, як отримуємо новий «сюрприз». Приходять звернення від наших компаній про те, що зростання споживання електроенергії з початком холодів призвело до двократного зростання ціни на електроенергію для промислових споживачів.

Саме тому закликали усіх членів ФРУ оперативно передавати до Федерації інформацію про ситуацію з цінами на електроенергію на поточний момент та активно долучитися до громадського обговорення проектів постанов КМУ, якими пропонується підвищити тарифи на передачу та диспетчеризацію електроенергії, що були попередньо схвалені НКРЕКП.

Детальніше>>>

Блог Руслана Іллічова>>>

#ФРУ_у_ЗМІ

Зростання ціни на електроенергію загрозливе для промислових споживачів.

У сюжеті телеканалу ICTV Генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов зазначив, що в Україні середня ціна на ринку на добу наперед в об’єднаній енергосистемі встановила рекорд за цей рік. Якщо так піде далі Україна впритул наблизиться до енергетичного колапсу за яким піде економічна криза, закриття підприємств, безробіття та соціальний вибух.

Дивитись сюжет>>>

#ФРУ_у_ЗМІ

Чому в Україні дорожчає електроенергія?

Видання 112.ua проаналізувало ситуацію із підвищенням тарифів на електроенергію та її наслідки для української промисловості та населення. Коментар щодо впливу підвищення тарифів від Директора департаменту економічної політики ФРУ Сергій Салівон.

Детальніше>>>

Зміни до законодавства про держдопомогу бізнесу мають допомагати українським підприємцям та захищати їхні інтереси. Федерація передала до АМКУ свої пропозиції та зауваження щодо механізмів надання державної допомоги суб’єктам господарювання, які містяться у відповідному законопроекті. «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

Детальніше про зауваження та пропозиції ФРУ>>>

Обурені планами Уряду щодо закупівлі локомотивів та товарів для Укрзалізниці в Казахстані, роботодавці звернулись до Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля із закликом відмовитися від такої ідеї та підтримати ініціативи щодо локалізації.

Детальніше>>>

10 листопада відбувся другий безкоштовний для членів ФРУ он-лайн семінар Аналітичного центру Федерації із серії Tax-meeting. Під час семінару експерти розглянули останні новації у податковому законодавстві та перспективні зміни, які можуть бути прийняті найближчим часом.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

У Закарпатській області пройшов форум ідей та рішень «Re:Open Zakarpattia».

Голова Федерації роботодавців Закарпаття Володимир Панов впевнений, що без економічного дива, без прориву, без стрибка, Україна приречена на відставання.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші #разом_переможемо

У корпорації «Богдан» знайшли спосіб очищення та знезараження салонів автомобілів та вже отримали патент на корисну модель.

Детальніше>>>

Наша думка

Початок 5G в Україні - ринкові реалії

Директор Департаменту конкурентоспроможності бізнесу ФРУ, Олександр Яворський, розглянув перспективи впровадження в Україні 5G зв’язку та перешкоди на цьому шляху.

Читати>>>

ОПИТУВАННЯ

ТРИВАЄ ОПИТУВАННЯ «Оновлення Угоди про асоціацію УКРАЇНА – ЄС»

Федерація роботодавців України співпрацює з Урядом щодо визначення параметрів оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і формування консолідованої позиції української сторони на переговорах з Європейським Союзом. З метою підготовки консолідованої позиції та винесення її на розгляд Уряду ФРУ проводить відповідне опитування.

Пройти опитування>>>

Наша думка

Здійснити модернізацію Укрзалізниці можливо лише за підтримки держави та активної участі вітчизняних виробників

Україна готує міжурядову угоду з Південною Кореєю, яка передбачає отримання нових швидкісних електропоїздів Hyundai. Про це на форумі "Україна 30. Інфраструктура" повідомив міністр Владислав Криклій.