Події тижня (06-10.07.2020)

Події тижня (06-10.07.2020)


9 липня у Кременчуці пройшла презентація законопроєкту 3739 щодо підтримки локалізації продукції машинобудування при публічних закупівлях. У рамках цього заходу відбулася виїзна зустріч ініціативної групи народних депутатів, керівництва Федерації роботодавців України, очільників місцевої влади та провідних машинобудівних підприємств.
Відбулася екскурсія виробничими цехами ПАТ «КВБЗ». Гостям показали де і як створюються та виготовляють вантажні й пасажирські вагони, швидкісні електропоїзди, дизель-поїзди, поїзди та ескалатори для метрополітену, ходові частини для всіх видів транспорту соціального призначення, інженерна техніка.
ФРУ підготувала відкрите звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо підтримки презентованого законопроекту №3739, важливості його прийняття для промисловості та економіки країни. Усі присутні могли долучитися та підписати звернення.

Детальніше>>>

ФРУ наполягає на доопрацюванні змін до закону 466 з урахуванням пропозицій бізнес-спільноти.
Федерація роботодавців України проаналізувала порівняльну таблицю до законопроекту №2524, прийняття якого має усунути низку недоліків Закону №466. Проте Федерація не підтримує законопроект у запропонованому вигляді та закликає народних депутатів доопрацювати пропозиції до другого читання разом із бізнес-спільнотою.

Детальніше>>>

Перебуваючи з робочою поїздкою на Волині, Президент відвідав Modern Expo. Екскурсію потужностями заводу провів гендиректор міжнародного холдингу, член Президії Ради ФРУ, голова Об'єднання роботодавців Волині Петро Пилипюк.

Детальніше>>>

#ФРУ_захист_бізнесу

Федерація роботодавців України обурена діями силовиків по відношенню до ТОВ ПІІ «Еконія» і буде звертатися до Офісу Генерального прокурора та Державного бюро розслідувань з вимогою дати належну оцінку подіям, що відбуваються.

Детальніше>>>

АНОНС

Вже завтра в УНІАН, об 11:00 за участю представників ФРУ відбудеться пресконференція «МАСКІ-ШОУ ТА ШТУЧНЕ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТОВ ПІІ «ЕКОНІЯ»: чому силовики виконують злочинне замовлення рейдерів»

Детальніше>>>

Локалізація виробництва матиме кумулятивний ефект для зростання вітчизняного вагонобудування
7 липня у ФРУ відбулась робоча зустріч з Олександром Скічко – Головою підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури, його колегами, представниками провідних підприємств вагонобудівної галузі та суміжних підприємств. Серед питань. Що обговорювалися: модернізація рухомого складу Укрзалізниці, а також оновлення складу пасажирських вагонів.

Детальніше>>>

Федерація підтримує зниження податкового навантаження на Укрзалізницю
Підтримання залізничної інфраструктури у функціональному стані та її модернізація – сьогодні це питання конкурентоспроможності не тільки транспортної галузі, це питання конкурентоспроможності всієї економіки. Звільнення від оподаткування земель залізниці – лише одне з можливих джерел фінансування підтримки і розвитку національного залізничного перевізника.

Детальніше>>>

Ефективне функціонування ЕКА критично необхідно для підтримки несировинного українського експорту.
Федерація роботодавців підтримує законопроект № 3793 та сподівається за підсумками його прийняття на якнайскоріший початок реальної роботи Експортно-кредитного агентства на благо українського експортера та розвитку економіки України у цілому.

Детальніше>>>

ФРУ закликала Президента підтримати український бізнес та сприяти недопущенню підвищення тарифів на передачу електроенергії в Україні.

Детальніше>>>

Представник ФРУ входить до робочої групи з питань розвитку податкового законодавства, створеної у Міністерстві фінансів. З метою якісного вирішення проблемних питань бізнесу у сфері оподаткування ФРУ збирає пропозиції від організацій з метою їх консолідованого винесення на розгляд робочої групи.

Детальніше>>>

#локалізації_бути #точки_зору

Що не так із позицією ЄС щодо локалізації виробництва в Україні
Дмитро Кисилевський, Народний депутат IX скликання, заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку, розповів на яких директивах ЄС базується ініціатива України щодо запровадження критерію локалізації виробництва, а також яким чином Європейські та світові країни захищають власних товаровиробників

Детальніше>>>

Член Президії Ради ФРУ, голова наглядової ради ПАТ «КВБЗ», Володимир Приходько у своїх блогах про економічні та політичні «маніпуляції» навколо локалізації, або чому Україна повинна розвивати свою промисловість, а також чому Законопроект №3739 повинен обов’язково стати Законом України.

Читати перший блог>>>

Читати другий блог>>>

«Законопроект про локалізацію – це тест для влади», – зазначила засновниця Аурум Груп Альона Лебедєва в ексклюзивному матеріалі для GMK Center.

Читати>>>

Андрій Жарій: Імпортований крах промисловості замовляли?
Генеральний директор Аурум Груп розглянув ситуацію, у якій сьогодні опинилась галузь вагонобудування та ремонту, а також вантажні залізничні перевезення

Детальніше>>>

Elvorti поддерживает законопроект №3739 «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості».

Детальніше>>>

Член Президії Ради ФРУ, голова Кіровоградського обласного об'єднання організацій роботодавців Павло Штутман про підтримку законопроекту №3739

Детальніше>>>

Член Президії Ради ФРУ, голова Федерації роботодавців автомобільної галузі, голова Наглядової ради групи компаній «Єврокар» Олег Боярин: «Локалізація, а саме введення даного критерія при здійсненні державних закупівель –це зовсім не українське ноу-хау.»

Детальніше>>>

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов: «Законопроект №3739 – про захист вітчизняної промисловості. Я його підтримую й надалі відстоюватиму інтереси нашого виробника перед Президентом, Урядом і Парламентом».

Детальніше>>>

Чернігівська обласна рада, та також депутати Кременчуцької міської ради звернулася до Президента України, Верховної Ради України стосовно підтримки та необхідності прийняття законопроекту №3739

Чернігів>>>

Кременчук>>>

#ФРУ_у_ЗМІ

Зустріч на підтримку вітчизняного виробника. Повна трансляція події Кременчуцького громадського телебачення

Дивитись>>>

#ФРУ_у_ЗМІ

Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник: Локалізація в перекладі на заробітну плату працівників КВБЗ

Дивитись>>>

Підсумовуючи презентацію законопроекту про локалізацію у Кременчуці, генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов зазначив, що під час розробки проекту було залучено близько 100 компаній, що працюють у відповідних підгалузях машинобудування. Кожна з них має від 30 до 100 суміжних підприємств по Україні. Тобто загалом це до 5 000 компаній по Україні. Та до 100 тисяч робочих місць.

Дивитись відео>>>

Локализация в промышленности: как Украина может сохранить машиностроение
Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник – серед експертів, які прокоментували важливість законопроекту інформагентству МінПром.

Читати>>>

Дмитро Олійник підтримав безстрокову акцію працівників агрохолдингу Ukrlandfarming, які мітингують під будівлею Спеціалізованої антикорупційної прокуратури: «Я не розумію, чому 33 дні колектив чекає виконання законного рішення суду»

Depo.ua>>>

Презентованный в Кременчуге законопроект 3739 о защите отечественного машиностроения выделяет для локализации четыре направления, - ФРУ

ЦЕНЗОР.НЕТ>>>

УНІАН>>>

ОБОЗРЕВАТЕЛЬ>>>

ICTV>>>

#НАША_ДУМКА

«Інвестиційна няня» чи знищення інвестора?
Голова Комітету з розвитку інфраструктури Федерації роботодавців України Максим Шкіль про ситуацією із масовим ввезенням вживаних вагонів та її наслідками для вантажоперевізників та залізниці.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Несмотря на мировые катаклизмы и всевозможные вирусы "Текстиль-Контакт" открыл новый гипермаркет тканей на Петровке! И ждет всех в гости!!!

Дивитись відеоогляд>>>

#ФРУ_наші #разом_переможемо

На початку липня Черкаський «Азот» закінчив монтаж і встановлення газифікатора рідкого кисню в Третій міській лікарні, необхідний для роботи централізованої системи подачі кисню, над відновленням якої тут нині працюють.

Детальіше>>>

 

Наша думка

О Программе компенсации и шагах на пути ее реализации

В 2017 г. правительство в интересах аграриев запустило механизм компенсации продукции украинского сельхозмашиностроения.