Події тижня (05-09.10.2020)

Події тижня (05-09.10.2020)

Традиційний огляд подій, що відбулись минулого тижня

 

Федерація роботодавців наполягає на доопрацюванні законопроекту № 4101.

Ризики продовження впливу наслідків карантинних обмежень на бізнес та темпи відновлення економічної активності у поточному та наступному роках вимагають пошуку більш збалансованих рішень у сфері фіскальної політики, ніж ті, що були прийняті парламентом і Урядом у 2020 році та запропоновані законопроектом №4101.

Які саме позиції пропонує врахувати Федерація, читайте за посиланням>>>

Під час робочої зустрічі представників компаній та галузевих об’єднань із членами НКРЕКП, що відбулась минулого тижня у Федерації роботодавців, учасники обговорили ситуацію, що склалася навколо можливості чергового підвищення тарифів на передачу електричної енергії. Промисловість цього просто не витримає, зазначили присутні представники бізнесу. Вирішення системних проблем лежить у площині конструктивного діалогу промисловців, енергетиків, НКРЕКП, Міністерства енергетики, Мінекономіки, Мінфіну. ФРУготова стати майданчиком для такого діалогу. Наразі, ми готуємо відповідні звернення до вказаних органів влади та ВРУ.

Детальніше>>>

#ФРУ_у_ЗМІ #локалізації_бути!

Стабільні держзамовлення протягом останніх років на продукцію українських виробників пожежної техніки дозволи їм стати на ноги. Однак цей позитивний ефект може бути знівельовано якщо Україна не захищатиме внутрішній ринок. Або ще гірше - почне за кредитні кошти масово закуповувати пожежну техніку за кордоном.

CEO ПК «Пожмашина», Олег Аверьянов та генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов розповіли MINPROM.UA як локалізація збереже виробництво пожежної техніки.

Читати>>>

#ФРУ_у_ЗМІ #локалізації_бути!

Що сьогодні відбувається на ринку комунальної техніки, як українські виробники намагаються виживати в умовах засилля ринку вживаними імпортними автомобілями, та як локалізація допоможе вижити вітчизняним виробниками комунальної техніки читайте у публікації видання Мінпром.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші #локалізації_бути! #підтримай_3739!

Підприємства Чернігівщини долучились до підтримки законопроекту та постанови КМУ про локалізацію. Збір підписів триває, а їх частину вже передано до ФРУ.

Детальніше>>>

Також підтримали відкрите звернення до Президента й Уряду щодо необхідності прийняття проекту Закону №3739 працівники ТДВ «Укрліфтсервіс» та багато інших. Про них – вже найближчим часом.

Детальніше>>>

Наша думка

У вітальному слові під час відкриття Міжнародної агровиставки «АгроЕкспо» у Кропивницькому Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник розповів про тенденції цьогорічної експозиції, динаміку розвитку вітчизняного сільгоспмашинобудування, а також ініціативи щодо розвитку вітчизняного машинобудування шляхом запровадження критерію локалізації у публічних закупівлях.

Детальніше>>>

Наша думка

Українські пасажирські вагони за бюджетні кошти – у виграші буде вся Україна.

Член Президії Ради ФРУ, Голова Наглядової ради - Президент ПАТ «КВБЗ», Володимир Приходько у своєму новому блозі про те, що відбувалось із оновленням рухомого залізничного складу, та який позитивний вплив матиме замовлення пасажирських вагонів у вітчизняних виробників.

Детальніше>>>

Наша думка

Розповідь власника.

Інтерв'ю з Членом Президії Ради ФРУ, СЕО ПК «Пожмашина», Олегом Авер’яновим під час зустрічі з Клубом рятувальників України. Відповіді на нестандартні питання, неочікувані відкриття та багато цікавого.

Дивитись інтерв’ю>>>

Наша думка

Як Київська школа економіки акцизи рахувала.

Директор Департаменту конкурентоспроможності бізнесу ФРУ, Олександр Яворський проаналізував методологію та висновки дослідження, яке зробила Київська школа економіки про вплив підвищення тютюнових акцизів на доходи бюджету. Висновки цього аналізу читайте у новому блозі.

Читати>>>

Весь минулий тиждень тривали змагальні дні фінального етапу WorldSkills Ukraine 2020. Ознайомитись із переліком компетенцій, у яких змагались конкурсанти, та подивитись невеликий фото-звіт можна за посиланням>>>

А поки що чекаємо на офіційне завершення та нагородження переможців.

ОПИТУВАННЯ

ТРИВАЄ ОПИТУВАННЯ «Оновлення Угоди про асоціацію УКРАЇНА – ЄС»

Федерація роботодавців України співпрацює з Урядом щодо визначення параметрів оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і формування консолідованої позиції української сторони на переговорах з Європейським Союзом. З метою підготовки консолідованої позиції та винесення її на розгляд Уряду ФРУ проводить відповідне опитування.

Детальніше про опитування>>>

Пройти опитування>>>

АНОНСИ

Одразу кілька цікавих та важливіх подій вібуватиметься протягом поточного тижня:

Вже завтра, 13 жовтня, об 11:00, відбудеться засідання Комітету ФРУ з питань енергетики. Основна тема обговорення – «Впровадження RAB-тарифів для операторів системи розподілу електроенергії. Що це значить для промислових споживачів?»

Детальніше>>>

15 жовтня, о 14:00 відбудеться засідання Комітету ФРУ з підтримки експорту та залучення інвестицій.

Під час якого передбачається обговорити стан реалізації та пропозиції бізнесу з майбутнього оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, зокрема питань функціонування зони вільної торгівлі, а також заходи з підтримки конкурентоспроможності національного бізнесу.

Детальніше>>>

Зареєструватися можна за посиланням>>>

Також 15 жовтня, о 14:00 в онлайн-форматі відбудеться семінар «На що очікувати бізнесу?» із серії «TAX-meeting», під час якого експерти ФРУ розберуть новації податкового законодавства та практичні аспекти їх застосування.

Детальніше>>>