Події тижня (02-06.11.2020)

Події тижня (02-06.11.2020)

Короткий огляд подій, що відбулись минулого тижня.

Федерація озвучила вимоги до проекту Держбюджету на 2021 рік.

На думку роботодавців, затверджені у першому читанні бюджетні параметри несуть ризики невиконання бюджету через надмірну оптимістичність. Що може негативним чином вплинути на загальну економічну ситуацію, фіскальний тиск тощо. Федерація озвучила вимоги до проекту Держбюджету на 2021 рік.

Детальніше про наші вимоги за посиланням>>>

У зв’язку із сезонною активністю придбання сільгосптехніки ФРУ звернулася до Мінекономіки щодо необхідності провести моніторинг фактичної витрати коштів за бюджетною програмою «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» та вирішити питання можливості перерозподілу бюджетних коштів між напрямами використання, а також збільшити суму на напрям «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» у 2020 році щонайменше до 1 млрд 300 млн грн.

Детальніше>>>

Експерти Федерації закликають доопрацювати до другого читання законопроект №4065, адже впевнені, що він не повною мірою відповідає очікуванням бізнесу. Нагадаємо, законопроект торкнувся, зокрема, змін до гучного Закону №466.

Детальніше>>>

03 листопада, в онлайн режимі відбулося установче засідання робочої групи Офісу Генерального прокурора України з розробки стандартів діяльності прокурорів у сфері захисту інвестицій. Від роботодавців до складу групи входить член Президії Ради Федерації Олександр Олійник. Під час засідання до Офісу Генпрокурора був переданий проект Стандартів, розроблений експертами Федерації.

Детальніше>>>

04 листопада , НКРЕКП збільшила тариф на передачу електроенергії для Укренерго на 30,20 % (з 240,23 грн/МВт·год до 312,76 грн/МВт·год).

Федерація неодноразово пропонувала шляхи вирішення проблем, що призводять до зростання тарифу на передачу електроенергії та наполягає на необхідності імплементації запропонованих заходів для усунення причин зростання тарифу.

Детальніше про пропозиції>>>

#ФРУ_наші #локалізації_бути! #підтримай_3739!

Вітчизняні виробники підтримують законопроект №3739. Так на підтримку локалізації виробництва в Україні продукції машинобудування виступили:
АТ «ЕЛЕКТРОМАШИНА», (м. Харьків) – провідний український виробник і постачальник комплексних рішень в області електромашинобудування, зокрема електродвигунів для залізничного транспорту, вугледобувної галузі, підприємств металургії.

Детальніше>>>

ТОВ «Багатопрофільне підприємство «АТІЛОС» -– один з лідерів по виробництву світлотехнічної продукції.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

«Пожмашина» – це невпинний розвиток, технічне та технологічне переобладнання виробництва в дії!

Про те, що нового можна побачити в цехах компанії - у блозі Члена Президії Ради ФРУ, СЕО «ПК «Пожмашина» Олега Авер’янова, або дивіться відео.

Читати блог>>>

Дивитись відео>>>

#ФРУ_наші

Член Президії Ради ФРУ, співвласник холдингу Астарта Віктор Іванчик дав інтерв'ю виданню «НВ», де розповів про те, що відбувається із земельною реформою, про плани Астарти, а також чому підписані Україною угоди про приєднання до СОТ або про Асоціацію з ЄС — вкрай невигідні бізнесу. Не обійшов і питання локалізації: «Якщо ми дбатимемо за інтереси виробників інших країн, чи буде це патріотична позиція? Як маємо наповнювати український бюджет і створювати робочі місця, якщо купувати, наприклад, машинобудівну продукцію деінде, але не у власного виробника? І таких прикладів багато», каже Віктор Іванчик.

Загальнодоступна частина інтерв’ю за посиланням>>>

Наша думка

Макропустота: План сбора доходов в госбюджет не выполнен на рекордные 28,6 млрд грн

"Недобор по главному источнику бюджета, «импортному» НДС, составил 33,3 млрд грн, или минус 10,4% от плана."