Події тидня (07-11.12.2020)

Події тидня (07-11.12.2020)

Коротко про основні події тижня, що минув

#гаряча тема #локалізації_бути #підтримай_3739

✅ Українські аналітичні центри, серед яких і Аналітичний центр ФРУ, презентували дослідження щодо введення критерію локалізації у держзакупівлях (законопроект № 3739). Науковці зійшлися у висновку, що локалізація – надзвичайно важливий крок, який дозволить нашим виробникам зберегти та примножити потенціал і робочі місця, а економіці України збільшити надходження до бюджету.

Детальніше>>>


#гаряча тема

✅ УВАГА! До 21 грудня (включно) роботодавці та застраховані особи можуть подати заяви щодо отримання одноразової «карантинної» допомоги. ФРУ підготувала алгоритм дій для її отримання.

Детальніше>>>

✅ 10 грудня ФРУ вкотре привернула увагу до боргів на газовому ринку. Саме про це говорили з учасниками форуму «Борги на газовому ринку та підприємства ТКЕ: що далі». Ми наполягаємо на створенні робочої групи для напрацювання шляхів вирішення проблематики ринку газу під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України із залученням представників Федерації та галузевих асоціацій, міністерств, органів виконавчої влади та науковців.

Детальніше>>>

#локалізації_бути #підтримай_3739

✅ 12 грудня Комітет економічного розвитку ВРУ підтримав законопроект № 3739 про локалізацію до другого читання. Тож очікуємо на розгляд законопроекту у сесійному залі та сподіваємося, що народні депутати підтримають цю надважливу для розвитку вітчизняної промисловості ініціативу.

Детальніше>>>

✅ 09 грудня на засіданні НКРЕКП прийнято рішення про зниження тарифу на передачу електроенергії на 6%, тобто встановлення з 1 січня 2021 року тарифів на послуги з передачі електричної енергії на рівні 293,93 грн/МВт·год. ФРУ продовжує відстоювати позицію, що вартість електричної енергії має бути конкурентною перевагою для український товаровиробників.

Детальніше>>>

✅ Федерація закликала доопрацювати законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту» щодо забезпечення ефективного функціонування експортно-кредитного агентства (ЕКА)» (№3793), зокрема виключити положення, якими розширюється сфера підтримки ЕКА на сировину. Адже такий підхід вихолощує суть Закону, який спрямований на підтримку саме несировинного експорту.

Детальніше>>>
https://fru.ua/ua/media-center/news/fru/federatsiya-zaklikae-vnesti-zmini-do-zakonoproektu-3793-pri-jogo-pidgotovtsi-do-drugogo-chitannya

АНОНС

Вебінар ЧБТР щодо можливостей фінансування українських банків та компаній.

Чорноморський банк торгівлі та розвитку запрошує вас взяти участь у вебінарі щодо можливостей фінансування українських банків та компаній, переважно середніх та великих, що здійснюють діяльність у виробничому секторі та сфері послуг, енергетиці, інфраструктурі, а також у сільському господарстві та харчовій промисловості.

Вебінар відбудеться 17 грудня 2020 р. 10:30 – 11:30

Детальніше>>>

Зареєструватись>>>

 

Наша думка

Робочі місця: створити не можна втратити

Український бізнес очікує від влади державницьких рішень щодо недопущення погіршення економічної ситуації та інвестиційної привабливості України. Однак з одного боку Мінекономіки створює штаб для...