Опитування

Опитування

Тут ви маєте змогу ознайомитися з актуальними ініціативами та дослідженнями, які проводить ФРУ та її Аналітичний центр.
Пропонуємо долучитися до опитувань та висловити свою точку зору.

Вона для нас дуже важлива!

 

Індекс впевненості бізнесу (за результатами І півріччя 2021 р.)

Індекс впевненості бізнесу (за результатами І півріччя 2021 р.)

Постійний контакт ФРУ з промисловими підприємствами фіналізується в дослідженні Індексу впевненості бізнесу. Його результати Федерація використовує при підготовці Рекомендацій роботодавців для Уряду. Українському бізнесу потрібна впевненість у своїх можливостях для розвитку, збереження наявних та створення нових робочих місць. За допомоги Індексу ми напрацьовуємо шляхи зупинення кризових явищ в українській економіці, які супроводжуються закриттям або призупиненням роботи підприємств, скороченням працівників і надходжень до бюджетів різних рівнів. Пройти опитування «Індекс впевненості бізнесу», можна за посиланням:

Пройти опитування


ОПИТУВАННЯ від ЕКА

ОПИТУВАННЯ від ЕКА

Команда Експортно-кредитного агентства проводить опитування серед експортерів для прийняття управлінських рішень з метою планування асортименту та обсягу надання послуг Товариства у другому півріччі 2021 року та 2022 рік. В рамках дії Меморандуму між ФРУ та ЕКА пропонуємо нашим членам долучитися до опитування та відповісти на ряд питань Агентства. Метою проведення опитування є вивчення реальних потреб щодо державної фінансової підтримки експортерів (дійсних чи потенційних).

Пройти опитування


Актуальність професійних стандартів та підтвердження кваліфікації кадрів

Актуальність професійних стандартів та підтвердження кваліфікації кадрів

З метою визначення потреб роботодавців у розробці професійних стандартів та підтвердженні кваліфікації кадрів пропонуємо приділити 3 хвилини свого часу та ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ Федерації роботодавців України «Актуальність професійних стандартів та підтвердження кваліфікації кадрів», перейшовши за посиланням:

Пройти опитування


ПОТРЕБИ РОБОТОДАВЦІВ У ПІДГОТОВЦІ КАДРІВ

ПОТРЕБИ РОБОТОДАВЦІВ У ПІДГОТОВЦІ КАДРІВ

Метою опитування є

визначення потреб роботодавців України у підготовці (навчанні) та розвитку кадрів.

Пройти опитування


ПРИРОДНИЙ ГАЗ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ

закінчено ПРИРОДНИЙ ГАЗ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ

При зростанні споживання природного газу Україна не нарощує його видобуток та не забезпечує доступність порівняно дешевшого товару, а, навпаки, скорочує та сприяє зростанню ціни.

❓Чи зможемо ми говорити про конкурентоздатність української промисловості навіть в найближчій перспективі при зростанні вартості всіх енергоресурсів?

❓Чи допоможе фіксування цін на природний газ для населення, якщо продовжуватиметься скорочення робочих місць?

Щоб отримати інформацію з перших рук, Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України проводить опитування споживачів.

Долучайтеся, щоб ми з вами разом змогли напрацювати шляхи вирішення проблеми та забезпечили промисловість більш дешевим ресурсом!

Пройти опитування


Оновлення Угоди про асоціацію УКРАЇНА – ЄС

31.11.2020 Оновлення Угоди про асоціацію УКРАЇНА – ЄС

Федерація роботодавців України співпрацює з Урядом щодо визначення параметрів оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і формування консолідованої позиції української сторони на переговорах з Європейським Союзом.

Такі переговори можуть розпочатися вже у 2021 році.

Пропонуємо Вам взяти участь в онлайн-опитуванні, результати якого дозволять сформувати пропозиції українського бізнесу для оновлення Угоди.

Опитування займе до 5 хвилин Вашого часу.

Пройти опитування