Федерація роботодавців України
20 років разом!

20 років разом!Ми разом – і це головне!

Федерація роботодавців України – найбільш впливове та ефективне об’єднання українського бізнесу за всю історію існування нашої держави.

Заснована у 2002 році, Федерація 20 років успішно представляє та захищає інтереси представників бізнесу як в Україні, так і на міжнародному рівні.

ФРУ від сторони українських роботодавців підписує Генеральну угоду і бере активну участь у соціальному діалозі з Урядом та профспілками.

0
підприємств

ФРУ представляє інтереси близько 8500 підприємств

0
ВВП

Які у сукупності генерують 70% ВВП України

0
людей

І дають роботу близько 5 млн людей по всій країні

0
організацій

Об’єднуємо близько 140 організацій та асоційованих членів

ФРУ – голос українського бізнесу на світовій арені

Image
Image
Дмитро Олійник

Дмитро Олійник

Голова Ради ФРУ
Вже 20 років ми — Федерація роботодавців України, кожен із вас, наших друзів та однодумців, наші компанії, обласні та галузеві об’єднання працюють задля того, щоб в країні зберігалися та створювалися нові робочі місця, щоб українська промисловість отримувала «зелене світло» для технічного переоснащення та інноваційного розвитку, нові замовлення, ринки та інвестиції.
Ми дуже пишаємося тим, що модне словосполучення capacity building — нарощування потенціалу – це про нас, про ФРУ, про наших колег, які щодня змінюють на краще Україну та її потенціал. Ми разом — і це головне! .

Руслан Іллічов

Руслан Іллічов

Генеральний директор ФРУ
Цей ювілейний рік ми плануємо провести під гаслом «20 років разом!», багато спілкуватися, зустрічатися, обговорювати важливі питання, ділитися досвідом. Будемо говорити про те, що ми змогли разом зробити у ці 20 років і про нові плани, розповідати про те, чим пишаємося.
Відвідуйте разом із нами провідні компанії країни для обміну досвідом та спілкування в колі однодумців. Запрошуйте до себе у гості, ми обов’язково приїдемо! Адже всі в Україні мають знати, які в нас активні, ефективні, відповідальні та інноваційні роботодавці..

Наші ключові ініціативи

Image
Маніфест роботодавців

Маніфест роботодавців України – є нашою відповіддю на питання що і, найголовніше, як робити, щоб змінити ситуацію в країні!

Локалізація

Має на меті модернізацію та забезпечення сталого розвитку виробничо-експортного потенціалу промислового сектору національної економіки, збереження існуючих і створення нових робочих місць.

Image
Image
План модернізації України

Це план реформ, який підготувала Федерація роботодавців України за участю профспілок, провідних українських та іноземних науковців і експертів

Кліматична платформа

Майданчик для захисту економічних інтересів підприємств під час зеленого переходу

Image
Image
Рекомендації роботодавців для Уряду

Прагнемо формування державної політики, спрямованої на побудову майбутнього України, як сучасної, економічно розвиненою, інноваційної промислової країни.

Центр компетенцій та розвитку людського капіталу

Платформа для надання компаніям навчальних, інформаційних сервісів та супроводу діяльності з метою задоволення потреб у кваліфікованих кадрах.

Image

ФРУ

Найбільш впливове об'єднання українського бізнесу. Сьогодні ФРУ об'єднує близько 140 галузевих і територіальних організацій роботодавців, що представляють найбільш вагомі сектори економіки України

20 років разом!

Федерація роботодавців України

Ми разом – і це головне!

м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1; Приймальня: +38 (044) 251-70-10