Позиція ФРУ

Взаємовідносини з владою

Позиція Федерації роботодавців України не є політичною. Роботодавці завжди займають конструктивну позицію, яка продиктована економічною доцільністю. ФРУ підтримує зважені ініціативи своїх соціальних партнерів – уряду та профспілок, спрямовані на розвиток ринкової економіки, покращення умов ведення бізнесу та інвестиційного клімату в Україні.

Позиція ФРУ

Одним із основних напрямків роботи ФРУ є участь у вдосконаленні законодавства, що регулює підприємницьку діяльність. На виконання Постанови КМУ №996 від 3 листопада 2010 р. при прийнятті рішень з питань, що стосуються реалізації соціально-економічної політики і регулювання соціально-трудових відносин, міністерства, інші центральні органи виконавчої влади повинні враховувати позицію роботодавців. Проекти відповідних нормативних актів надсилаються на експертизу до ФРУ.

ФРУ послідовно виступає за досягнення добробуту для кожного шляхом підвищення темпів зростання економіки, створення сприятливих умов ведення бізнесу в країні, припинення трудової міграції та повернення громадян України на батьківщину шляхом створення нових високопродуктивних робочих місць та підвищення рівня життя в Україні.

У цьому розділі Ви знайдете інформацію та листи Федерації щодо підтримки або критики дій законодавчих, виконавчих чи контролюючих органів державної влади, а також позицію щодо норм законопроектів.

Експерти

Олег Вачаєв

Департамент захисту бізнесу
vachaev1959@gmail.com
(044) 251-70-30


Сергій Салівон

Департамент економічної політики
ssd@fru.org.ua
(044) 251-70-29

  1. Документи
  2. Новини
Макроекономічний огляд за 2019 рік

Макроекономічний огляд за 2019 рік

Все про:

     - реальний ВВП   

     - інфляцію

     - ринок праці

     - промисловість та інвестиції

     - платіжний та торгівельний балансї

     - державний борг

Проект Закону України «Про загальнообов'язкове накопичувальне пенсійне забезпечення» № 2683

Проект Закону України «Про загальнообов'язкове накопичувальне пенсійне забезпечення» № 2683

Суть змін: законопроектом передбачається впровадження обов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення як додаткового елемента пенсійної системи (так званого другого рівня).

Пропозиції ФРУ щодо відновлення промислового розвитку

Пропозиції ФРУ щодо відновлення промислового розвитку

Для відновлення промислового розвитку в Україні Федерація роботодавців України вважає за необхідність запровадження наступних заходів із залученням відповідальних органів державної влади.

Позиція до законопроекту 2708

Позиція до законопроекту 2708

Коментар до проекту Закону про працю, р.№ 2708 (Погляд ФРУ)

Позиція по законопроекту 1210

Позиція по законопроекту 1210

Концептуальні зміни у законодавстві у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві»
(законопроект реєстр. № 1210 від 30.08.2019)

Рекомендації для Уряду на 2020

Рекомендації для Уряду на 2020

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування ФРУ