Презентація Маніфесту роботодавців Юлії Тимошенко

Голова Ради Федерації роботодавців Дмитро Олійник під час діалогу «Україна: світові виклики, глобальні зміни» презентував ключові положення Маніфесту роботодавців кандидату на пост Президента Юлії Тимошенко, лідеру партії «Батьківщина».
Ми знаємо, як створити в країні добробут для всіх, оскільки в основі Маніфесту - конкретний план прискореного економічного зростання, написаний самими підприємцями. Важлива складова документу - пакет законопроектів, які дозволять швидкими темпами розвивати економіку, створювати нові робочі місця, зупинити масовий від'їзд українців, збільшити частку переробної промисловості у ВВП. Загалом, реалізація кожного із пунктів Маніфесту дозволить додати нашій економіці не менше одного відсоткового пункту зростання.
Дискусія тривала навколо ключових завдань Маніфесту. Члени Федерації ставили питання про необхідність якнайшвидше розпочати фінансування програм «Український комбайн», «Український локомотив» та розбудови сучасної інфраструктури, модернізацію системи професійно-технічної та вищої освіти та науки, просування туристичного потенціалу України, реформування системи охорони здоров'я та створення ринку землі.
По закінченню підписали з Юлією Тимошенко Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво. В його основі - 12 пунктів Маніфесту роботодавців".