Виробникам сантехніки та плитки Фото: pixabay.com
30.11.2017

Виробникам сантехніки та плитки

Румунська компанія з багаторічним досвідом комерційної діяльності шукає малих та середніх виробників сантехніки, меблів для ванних кімнат, керамічної плитки та інших виробів для інтер'єру, з метою розширення продукції для розповсюдження у Румунії.

Потенційні партнери повинні мати досвід міжнародної торгівлі та бути виробниками якісної продукції високого цінового сегменту, приміром:

– керамічна плитка для стін та підлоги,
– меблі для ванної кімнати,
– керамічна сантехніка,
– кімната для сауни та спа-центр з джакузі
– душова кабіна,
– аксесуари для ванної кімнати,
– настінні елементи оздоблення,
– дерев'яна підлога.

Перевага буде надаватися потенційним малим або середнім партнерам-виробникам, які ще не вийшли на ринок Румунії, проте шукають нові ринкові можливості.

Дізнатися більше деталей, а також повідомити про зацікавленість у співпраці можна за посиланням http://bit.ly/2A5GA6n (щоб залишити заявку, натисніть на "Request more information" в формі за посиланням)

Цікавлять запити на інші групи товарів чи послуг? Зареєструйтеся в мережі EEN та отримуйте пропозиції від європейських партнерів на постійній основі!

Джерело

Інші пропозиції

Конференція «Innovative City» у Франції

11.06.2018
Запрошуємо Вас презентувати свою компанію на конференції« Innovative City » у Франції, місто Ніцца за участю меріі м.Ніцца (Франція), Торгово-промисловоі палати регіону РАСА (Ніцца, Лазурне узбережжя) та представників

Торгова місія до Ізраїлю

25.05.2018
Запрошуємо українські компанії приєднатись до української бізнес-делегації торгової місії до Ізраїлю в IT та меблевому секторах, яка відбудеться з 22 по 24 липня 2018 року в Тель-Авіві. Що ви отримаєте: - Розуміння

Торгова місія до Відня

25.05.2018
Запрошуємо українські компанії у торгову місію до Відня, яка відбудеться з 4 по 6 липня 2018 року, для виробників наступних товарів: - продукти харчування (кондитерські вироби, макаронні вироби; органічна продукція,