Виробникам сантехніки та плитки Фото: pixabay.com
30.11.2017

Виробникам сантехніки та плитки

Румунська компанія з багаторічним досвідом комерційної діяльності шукає малих та середніх виробників сантехніки, меблів для ванних кімнат, керамічної плитки та інших виробів для інтер'єру, з метою розширення продукції для розповсюдження у Румунії.

Потенційні партнери повинні мати досвід міжнародної торгівлі та бути виробниками якісної продукції високого цінового сегменту, приміром:

– керамічна плитка для стін та підлоги,
– меблі для ванної кімнати,
– керамічна сантехніка,
– кімната для сауни та спа-центр з джакузі
– душова кабіна,
– аксесуари для ванної кімнати,
– настінні елементи оздоблення,
– дерев'яна підлога.

Перевага буде надаватися потенційним малим або середнім партнерам-виробникам, які ще не вийшли на ринок Румунії, проте шукають нові ринкові можливості.

Дізнатися більше деталей, а також повідомити про зацікавленість у співпраці можна за посиланням http://bit.ly/2A5GA6n (щоб залишити заявку, натисніть на "Request more information" в формі за посиланням)

Цікавлять запити на інші групи товарів чи послуг? Зареєструйтеся в мережі EEN та отримуйте пропозиції від європейських партнерів на постійній основі!

Джерело

Інші пропозиції

Відкрийте ринки Франції та Великобританії

04.12.2017
Міжнародні державні закупівлі – дієвий інструмент виходу на міжнародні ринки через отримання держзамовлень закордоном. Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку пропонує підбірку свіжих тендерів для виробників

Розшукуються виробники обладнання

20.11.2017
Румунська компанія, яка спеціалізується на роздрібній торгівлі, пропонує послуги дистриб'ютора або агента компаніям, які виробляють обладнання будь-якого цінового сегменту, котре можна віднести до наступних сфер: -

Міжнародні тендери Канади та Нідерландів

10.11.2017
Пропонуємо увазі бізнесу підбірку міжнародних тендерів у Канаді та Нідерландах. 1. Замовник: Канадське податкове агентствоПредмет закупівлі: послуги з аналізу данихТермін подачі пропозицій: 17.11.2017Посилання: