Виробникам сантехніки та плитки Фото: pixabay.com
30.11.2017

Виробникам сантехніки та плитки

Румунська компанія з багаторічним досвідом комерційної діяльності шукає малих та середніх виробників сантехніки, меблів для ванних кімнат, керамічної плитки та інших виробів для інтер'єру, з метою розширення продукції для розповсюдження у Румунії.

Потенційні партнери повинні мати досвід міжнародної торгівлі та бути виробниками якісної продукції високого цінового сегменту, приміром:

– керамічна плитка для стін та підлоги,
– меблі для ванної кімнати,
– керамічна сантехніка,
– кімната для сауни та спа-центр з джакузі
– душова кабіна,
– аксесуари для ванної кімнати,
– настінні елементи оздоблення,
– дерев'яна підлога.

Перевага буде надаватися потенційним малим або середнім партнерам-виробникам, які ще не вийшли на ринок Румунії, проте шукають нові ринкові можливості.

Дізнатися більше деталей, а також повідомити про зацікавленість у співпраці можна за посиланням http://bit.ly/2A5GA6n (щоб залишити заявку, натисніть на "Request more information" в формі за посиланням)

Цікавлять запити на інші групи товарів чи послуг? Зареєструйтеся в мережі EEN та отримуйте пропозиції від європейських партнерів на постійній основі!

Джерело

Інші пропозиції

Експорт для виробників добрив та олій

19.02.2018
Торгова компанія з ОАЕ шукає виробників добрив (карбамід, DAP, MAP, NPK) з досвідом роботи на світовому ринку. Потенційні партнери повинні мати достатні потужності для постачання великих партій продукції та готові на

Експорт для виробників пиломатеріалів

12.02.2018
Міжнародна компанія, що займається продуктами деревообробки, шукає партнерів для освоєння ринків Далекого і Близького Сходу. Компанія прагне побудувати довгострокові ділові відносини з українськими виробниками

Виробникам сільгосптехніки та обладнання

06.02.2018
Румунська компанія, що має понад 10-річний досвід імпорту техніки, обладнання та аксесуарів для сільського господарства та тваринництва (причепи, косилки, доїльні установки для корів, козлів, овець, резервуарів для