Бізнес стажування в США Фото: journal-neo.org
15.08.2017

Бізнес стажування в США

Міністерство торгівлі США запрошує українських підприємців до участі у програмі бізнес стажувань в Сполучених Штатах у 2017 році.

Програма SABIT (Special American Business Intership Training Program) – спеціалізована програма консалтингової допомоги, обміну професійним досвідом та стажувань Міністерства торгівлі США зі сприяння реалізації економічних реформ, підтримки приватного сектору та підвищення кваліфікації підприємців і державних службовців пострадянських країн. Програма була розроблена в 1990 році Адміністрацією США з міжнародної торгівлі.

У межах SABIT проводиться стажування менеджерів середньої та вищої ланки, вчених та інженерів країн СНД у малих, середніх та великих американських компаніях і неурядових організаціях.

Групове двотижневе стажування починається з кількох днів теоретичних занять, які можуть включати в себе семінари із законодавства, ділових навичок, складання бізнес-планів і проведення переговорів, а також управління бізнесом.

Далі учасники програм беруть участь у відвідуванні американських компаній та зустрічах у галузевих асоціаціях. Програми проводяться англійською мовою з перекладом на російську.

Учасники повинні вільно володіти англійською або російською мовами.

Під час стажування велика увага надається спеціалізованій галузевій підготовці, вивченню концепції західного менеджменту та принципів функціонування ринкової економіки, що необхідно для підтримки економічного розвитку та залучення іноземних інвестицій до пострадянських країн.

Участь представників українських компаній у програмі SABIT, як очікується, сприятиме розширенню подальшої експортної та інвестиційної привабливості вітчизняних підприємств.

Назва програми Термін проведення Термін для подачі анкети
Регіональний економічний розвиток 21.10.2017-09.11.2017 18.08.2017

 

Учасникам програми Уряд США оплатить переліт з Києва до США і назад, проживання, програму навчальних занять, послуги перекладачів в робочі години, медичну страховку на випадок термінової потреби і стипендію в розмірі 300 доларів США для оплати харчування.

Інші пропозиції

Торгова місія до Гани та Нігерії

09.10.2017
Плануєте вихід на ринок Африканського континенту?Пропонуємо разом вивчити ринок однієї з найбільших економік країн Африки Нігерії та Гани. Офіс з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі

Американські інвестиції для України

09.10.2017
Корпорація приватних закордонних інвестицій (Overseas Private Investment Corporation, OPIC), яка є фінансовим інститутом розвитку уряду США, підтримує американські компанії, що інвестують в нові ринки за кордоном,

Виробникам будматеріалів для експорту

18.09.2017
Румунська компанія, яка активно займається торгівлею будівельними матеріалами, шукає постачальника наступних видів продукції: бруківка та настил (промислова, гладка, гумова, трав'яна, камінь та інше)черепиця, кромки