Федерація роботодавців послідовно рухається у напрямку реального створення робочих місць. Учора зібрали у ФРУ найбільших виробників вагонобудівної галузі: ПрАТ «Азовмаш», ПрАТ «Крюківский ВБЗ», Группа компаній «АУРУМ», ДМЗ «Карпати», ТОВ «Перша логістична компанія», ТОВ «ТАС логістик», ТДВ «Попаснянський ВРЗ», ПАТ «Дніпровагонмаш», корпорація «УкрІннМаш», АТ «У.П.Е.К» та представників АТ «Укрзалізниця». Тема надважлива – оновлення вагонного рухомого складу та розвиток вагонобудівної галузі України.

26 травня відбулося онлайн засідання Комітету Федерації з надрокористування за участі Голови Державної служби геології та надр України Романа Опімаха.

12 березня на Волині відбулося виїзне засідання Експортного комітету ФРУ. Приймали його наші друзі, колеги та партнери – "Модерн Експо". Керівником Комітету є Петро Пилипюк, гендиректор компанії - лідера на міжнародному ринку обладнання для рітейлу, Голова Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців, член Президії Ради ФРУ.

У Федерації відбулося засідання Комітету транспорту та логістики щодо реалізації програми імпортозаміщення АТ «Укрзалізниця».

17 вересня 2019 року, у приміщенні Міністерства інфраструктури України відбулася зустріч партнерів із закупівель АТ «Укрзалізниця» на тему «Перезавантаження системи закупівель Укрзалізниці: виклики і можливості».

Український державний університет залізничного транспорту (м. Харків) запрошує на навчання за заочною формою для здобуття ступеня бакалавра, на базі отриманого рівня молодшого спеціаліста (диплом технікуму або коледжу), або на базі здобутого раніше рівня бакалавра, спеціаліста або магістра для навчання у магістратурі.

Сьогодні відбулося засідання Комітету з питань захисту бізнесу та права власності ФРУ, присвячене актуальним питанням захисту суб'єктів господарювання від неправомірних дій правоохоронних органів під час здійснення досудового розслідування та рейдерства.

Для забезпечення Вас актуальною інформацією щодо інновацій у залізничній промисловості та формуванню позитивного іміджу транспортної та логістичної галузі в Україні, Комітет транспорту та логістики Федерації роботодавців України підготував анкету, що включає перелік міжнародних виставок.

05.07.2018 Розпочав свою роботу новий комітет ФРУ – з освіти та розвитку трудового потенціалу 4 липня відбулося установче засідання Комітету – дорадчо-консультативного органу Федерації з питань освіти та розвитку трудового потенціалу.

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019