Штрафні санкцій до юросіб за порушення вимог валютного законодавства. ФРУ узагальнює зауваження та пропозиції бізнесу до проекту постанови Уряду

Штрафні санкцій до юросіб за порушення вимог валютного законодавства. ФРУ узагальнює зауваження та пропозиції бізнесу до проекту постанови Уряду

Пропонуємо до 15 вересня надати свої зауваження та пропозиції до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку застосування податковими органами заходів впливу у вигляді штрафних санкцій до юридичних осіб (крім уповноважених установ) за порушення вимог валютного законодавства». Федерація узагальнить їх та надасть інформацію до ДПС.

Проєкт постанови визначає Порядок застосування податковими органами заходів впливу у вигляді штрафних санкцій до юридичних осіб (крім уповноважених установ) за порушення вимог валютного законодавства, а також встановлює розмір штрафних санкцій.

Зокрема, проєктом постанови передбачається порядок накладання та стягнення штрафних санкцій у розмірі 25 відсотків суми операції, проведеної з порушенням валютного законодавства, а при повторному порушенні вимог валютного законодавства протягом року, розмір штрафної санкції збільшується до 50 відсотків.

Проект розміщено на сайті Державної податкової служби:

 

Перейти до проекту

Останні новини

Черкаський форум роботодавців підтримав законопроект про локалізацію

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019