22 червня Мінекономіки затвердило новий розподіл коштів у розмірі 104,5 млн грн сільгоспвиробникам, які придбали техніку та обладнання вітчизняного виробництва у грудні 2019 року та січні-травні 2020 року.

Сьогодні зареєстровано законопроект про локалізацію - ключова ініціатива в сфері промислової політики, повідомив заступник голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

Пропонуємо ознайомитись із переліком ключових змін щодо отримання допомоги по частковому безробіттю, які були прийняті парламентом сьогодні:

На ці та інші запитання, важливі для українських роботодавців в умовах пандемії, допоможе знайти відповіді «Посібник роботодавця з управління робочими місцями під час COVID-19».

Визнаючи масштабний виклик, який постав перед урядами, роботодавцями, працівниками та суспільством усіх країн світу в цілому щодо боротьби з пандемією COVID-19, Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі – 28 квітня 2020 року – буде присвячений подоланню спалахів інфекційних захворювань у світі праці, з особливою увагою до нинішньої пандемії COVID-19.

Національний банк заохочує банки вчасно реагувати на економічні проблеми, зумовлені пандемією коронавірусної хвороби COVID-19. Для цього регулятор надіслав банкам лист з низкою рекомендацій для роботи з позичальниками (встановлення умов «кредитних канікул»), а також тимчасово запровадив особливі правила застосування вимог Положення №351 «Про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями».

Нарешті врегульовано на рівні закону нові гнучкі форми праці, які дозволять динамічно пристосовуватись не тільки до швидкозмінних потреб на ринку праці у звичайних умовах, але й під час таких особливих періодів як карантин.

COVID-19 загрожує здоров'ю та життєдіяльності працівників та роботодавців у всьому світі. Це не локальний, а всесвітній виклик, що вимагає глобальної реакції. Невідкладні дії є важливими для міжнародних організацій. Настав час реалізувати реформу ООН. Посилена співпраця та координація необхідні між усіма учасниками багатосторонньої системи. Міжнародна організація праці (МОП) та Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) лежать в основі міжнародних рекомендацій щодо управління цією пандемією та визначення коротко-, середньо- та довгострокових сталих рішень для людей, громад, націй та регіонів.

Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець звернувся до бізнесу із закликом у максимально стислі терміни надати посильну допомогу для протидії пандемії Covid-19. Звертаємося до всіх членів Федерації, нашіх друзів, колег та партнерів з проханням таким чином долучитися до боротьби з небезпечною хворобою. Адже ми всі несемо спільну відповідальність за нашу країну та людей.

Кабмін своєю постановою скасував дію спеціальних санкцій, застосованих до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та іноземних суб'єктів господарської діяльності відповідно до статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність".

Сторінка 1 із 2
Більше новин

Популярні новини

Відкрите звернення ФРУ до Прем'єр-міністра України щодо реалізації проекту з локалізації електровозів в Україні

Маніфест роботодавців України

2019