Ми поступово повертаємося до звичного ритму життя: виходимо на роботу, спілкуємося з колегами, бізнес партнерами, друзями, родинами.

Але і в цій ситуації, про небезпеку спричинену COVID-19 забувати не варто.

Наша позиція щодо так званого "податкового закону "1210" набуває дедалі гучнішого розголосу. Дякуємо Олексію Давиденко за підтримку та аргументований виступ у прямому ефірі.

Федерація роботодавців послідовно рухається у напрямку реального створення робочих місць. Учора зібрали у ФРУ найбільших виробників вагонобудівної галузі: ПрАТ «Азовмаш», ПрАТ «Крюківский ВБЗ», Группа компаній «АУРУМ», ДМЗ «Карпати», ТОВ «Перша логістична компанія», ТОВ «ТАС логістик», ТДВ «Попаснянський ВРЗ», ПАТ «Дніпровагонмаш», корпорація «УкрІннМаш», АТ «У.П.Е.К» та представників АТ «Укрзалізниця». Тема надважлива – оновлення вагонного рухомого складу та розвиток вагонобудівної галузі України.

Представники Федерації роботодавців України взяли участь у нараді з питань напрацювання законодавчих ініціатив щодо вдосконалення податкового законодавства у зв’язку з набуттям чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» від 16.01.2020 № 466 (Закон №466), яка відбулася 28 травня в Офісі Президента України.

26 травня відбулося онлайн засідання Комітету Федерації з надрокористування за участі Голови Державної служби геології та надр України Романа Опімаха.

Федерація роботодавців України обурена тим, що з чотиримісячною затримкою Президент України все ж таки підписав Закон України №466-ІХ на базі скандального законопроекту №1210.

Норми цього скандального законопроекту викликали різку критику різних стейкхолдерів, а в процесі його доопрацювання допущено численні порушення Регламенту Верховної Ради.

Більше новин