Липень став першим місяцем дії Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Федерацією роботодавців України та Державною податковою службою України.

Такої домовленості було досягнуто під час зустрічі Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Олійника, генерального директора Руслана Іллічова, в.о. Голови Державної митної служби Ігоря Муратова, членів Президії та Ради ФРУ, фахівців ДМСУ. Очільники Держмитслужби й Федерації роботодавців України підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Меморандум спрямований на консолідацію зусиль бізнесу та держави для забезпечення умов розвитку економіки, підприємницької діяльності та налагодження ефективного діалогу.

Власниця компанії «Еконія» разом із Членом президії Федерації роботодавців України Олександром Олійником зачитала Резолюцію акції протесту «Геть руки від бізнесу!» і спільно з іншими бізнес-об’єднаннями передали її представнику МВС.

Учора відбулось зібрання Президії Ради Федерації, до якої входять відомі в Україні власники бізнесу та керівники наших галузевих і регіональних підрозділів.

29.07.2020 р. підписано Територіальну тристоронню соціально-економічну угоду між обласною державною адміністрацією, обласним об’єднанням організацій роботодавців та Федерацією профспілок області на 2020-2025 роки.

Депутати Луцької міської ради звернулися до Президента України та Верховної Ради України стосовно підтримки та необхідності прийняття проєкту закону про публічні закупівлі щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості шляхом запровадження механізму локалізації товарного виробництва.

Більше новин