Події тижня (31.08-04.09.2020)

Події тижня (31.08-04.09.2020)

Традиційний огляд подій тижня, що минув

 

#ФРУ_наші #локалізіції_бути! #підтримай_3739!

На Пожмашині відбулось виїзне засідання президії Ради ФРУ, а також стартував ініційований Федерацією збір підписів під відкритим зверненням до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України працівників підприємств-членів ФРУ на підтримку проекту Закону України № 3739 та Постанови КМУ по здійсненню закупівель техніки машинобудування із підтвердженим ступенем локалізації.

Детальніше>>>

#ФРУ_у_ЗМІ #локалізіції_бути! #підтримай_3739!

Що означає локалізація закупівель вітчизняної техніки на прикладі компанії «Пожмашина», та які саме принципи відстоюють роботодавці - у сюжеті телеканалу 41news.

Дивитись сюжет>>>

Федерація роботодавців звернулася до Уряду, голів Комітетів і депутатських фракцій Верховної Ради України щодо підтримки законопроектів 3476 і 3477, зареєстрованих 14 травня 2020 року у парламенті. Законопроекти передбачають фіскальні стимули розвитку виробництва електричного транспорту на території України.

Детальніше>>>

02 вересня ВРУ підтримала зазначені законопроекти за основу. Сподіваємося, що до другого читання вони будуть підготовлені дуже швидко та з урахуванням пропозицій роботодавців.

Детальніше>>>

03 вересня Верховна Рада 245 голосами «за» підтримала у першому читанні законопроект №3087-д від 02.07.2020 р. про Бюро економічної безпеки України. Таким чином зроблено крок до створення єдиного правоохоронного органу з комплексної протидії економічним та фінансовим злочинам на заміну вкрай неефективним податковій міліції та іншим профільним підрозділам СБУ й Національної поліції України. ФРУ наполягатиме на його доопрацюванні до другого читання. Адже є ряд норм, які можуть призвести до додаткового тиску на бізнес.

Детальніше>>>

Роботодавці закликали Уряд перезавантажити переговори про створення зони вільної торгівлі з Туреччиною.

Відповідне звернення до Кабінету Міністрів України щодо перегляду умов створення ЗВТ підтримали та підписали національні об’єднання.

Детальніше>>>

Штрафні санкцій до юридичних осіб за порушення вимог валютного законодавства. ФРУ узагальнює зауваження та пропозиції бізнесу до проекту постанови КМУ «Про затвердження Порядку застосування податковими органами заходів впливу у вигляді штрафних санкцій до юридичних осіб (крім уповноважених установ) за порушення вимог валютного законодавства»

Детальніше>>>

Перейти до проекту постанови>>>

#ФРУ_у_ЗМІ

Генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов про те, що повинна зробити держава, аби мінімізувати безробіття, спричинене пандемією.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Вітаємо Концерн «Електрон» із підписанням контракту на постачання м. Львів 10 нових трамваїв!
За підсумками міжнародного тендеру, проведеного Європейським інвестиційним банком в рамках реалізації проекту «Міський громадський транспорт України», переможцем визначено машинобудівні підприємства концерну «Електрон».

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Розвиток оборонної промисловості України – одна з основ забезпечення безпеки і оборони держави. В нас багато спільних завдань, зокрема, відновлення експорт ного потенціалу України в оборонній сфері.. Тож вітаємо у складі Федерації Об’єднання організацій роботодавців "Національна асоціація підприємств оборонної промисловості України", очолюване Андрієм Сенченком.

Детальніше>>>

Наша думка #ФРУ_наші

Бізнесу потрібні кардинально нове середовище і атмосфера для розвитку.

Член Ради ФРУ, Голова Федерації роботодавців Закарпаття, Володимир Панов, який не так давно випустив у світ свою книгу «Думай, як гендиректор», поділився своїм баченням розвитку бізнесу на Закарпатті у сьогоднішніх непростих умовах.

Детальніше>>>

Нагадуємо, що триває опитування: "Перший рік ринку електричної енергії. Чи стало легше жити бізнесу?"

Запрошуємо долучитися до участі у ньому промислових споживачів електричної енергії. Опитування триватиме до 9 вересня 2020 року.

Пройти опитування>>>

 

Наша думка

Індустріальні парки створюють не для того, щоб вони були, а для того, щоб вони працювали

В інтерв’ю «Бізнес Закарпаття» директор керуючої компанії індустріального парку «Соломоново» ТОВ «Сезпарксервіс» Володимир Панов розповів про те, як розвиваються індустріальні парки в Україні,...