Події тижня (30.06-03.07.2020)

Події тижня (30.06-03.07.2020)

22 червня Мінекономіки затвердило новий розподіл коштів у розмірі 104,5 млн грн сільгоспвиробникам, які придбали техніку та обладнання вітчизняного виробництва у грудні 2019 року та січні-травні 2020 року. Таким чином, загальна сума профінансованої компенсації на сьогодні склала 670,4 млн грн.

Детальніше>>>

За підсумками робочої поїздки Президента України до Хмельницької області 3-4 червня 2020 року та спілкування з роботодавцями області, Глава Держави звернувся до Уряду з низкою ініціатив щодо підтримки розвитку бізнесу. Зокрема, Президент підтримав пропозицію Федерації роботодавців України стосовно запровадження сучасної системи організаційної підтримки просування товарів і послуг вітчизняних підприємств на зовнішніх ринках та забезпечення зовнішньоекономічних інтересів держави.

Детальніше>>>

Цього тижня на онлайн-засіданні Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики парламенту було рекомендовано до прийняття у першому читанні законопроект №3087-д про Бюро економічної безпеки Україні – єдиний орган по боротьбі з фінансовими злочинами. Представники ФРУ вважають, що у складі бюро слід посилити аналітичну складову.

Детальніше>>>

Міністерство фінансів України своїм наказом від 12.06.2020 № 290 створило Робочу групу з питань розвитку податкового законодавства за участю Державної податкової служби України, представників бізнес-асоціацій, науковців, фахівців Мінфіну. До її складу увійшов директор Департаменту економічної політики Федерації роботодавців України – Сергій Салівон.

Детальніше>>>

Кіровоградщина розпочала підготовку до організації найбільш масштабної агропромислової виставки в Україні «AgroExpo-2020». Її проведення планується з 30 вересня по 3 жовтня з урахуванням дотримання усіх протиепідемічних вимог. Перша тематична нарада відбулась 2 липня в ОДА.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Українські машинобудівники заслуговують на рівні умови зі своїми іноземними конкурентами
Законопроєкт про локалізацію пропонує ринок тим інвесторам, які вкладають у виробництво в Україні. Хочеш отримати контракт, оплачений грошима українських громадян, розмісти або локалізуй виробництво в Україні. Створи робочі місця для українських громадян і заплати податки в бюджет українського міста.
Представники КВБЗ взяли участь у презентації законопроєкту про локалізацію № 3739, що відбулася 26 червня 2020 року у Львові, на базі концерну «Електрон».

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

На сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України 11 червня 2020 року оприлюднено законопроєкт постанови «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо здійснення закупівель техніки галузі машинобудування з підтвердженим ступенем локалізації виробництва». Голова Правління Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Павло Штутман заявив, що роботодавці Кіровоградщини підтримують вищезгаданий проєкт постанови.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

ООО «Вариант Агро Строй» презентовал рынку очередную новинку производства - универсальный бункер-перегружатель Grain Truck. Этот вид техники может быть использован для работы в средних и крупных агропредприятиях, где необходимо выполнять большой объем полевых работ.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші #разом_переможемо

ПАТ «НВЦ «Борщагівський ХФЗ» проводить відкрите, багатоцентрове, рандомізоване клінічне дослідження з вивчення ефективності препаратів виробництва ПАТ«НВЦ «Борщагівський ХФЗ» у пацієнтів з пневмонією, асоційованою з 2019-nCoV гострою респіраторною хворобою, на фоні базової терапії.

Детальніше>>>

#ФРУ_у_ЗМІ

Ми нічого не вигадуємо, а переймаємо досвід розвинених країн.
У виробничому цеху львівського концерну «Електрон» представили законопроект про локалізацію виробництва". Видання «Голос України» про документ, який є однією з ключових ініціатив, спрямованих на підтримку української промисловості, зокрема українського машинобудування, та розроблений у тісній співпраці з ФРУ.

Читати>>>

На львівському заводі «Електрон» відбулася презентація законопроекту про локалізацію виробництва

Читати LvivNEWS>>>

Дивитись сюжет СТБ>>>

Як законопроект про локалізацію допоможе українській промисловості.

Дивитись сюжет ICTV>>>

#НАША_ДУМКА

Світова криза – набирає обертів! Україну вона не мине, не сподівайтесь!
Член Президії Ради ФРУ, СЕО Компанії Пожмашина, Олег Авер’янов підтримує законопроект 3739 "Про локалізацію»

Детальніше>>>

#НАША_ДУМКА

Експерт Аналітичного центру економіко-правових досліджень ФРУ Сергей Саливон у своєму традиційному відеоблозі про про результати зовнішньої торгівлі України у січні-травні 2020.

Дивитись відео>>>

Наша думка

«Потрібно врешті-решт прописати механізм відповідальності правоохоронців за шкоду бізнесу»

Стан економіки залежить від здатності держави забезпечити кілька фундаментальних речей, серед яких створення умов для розвитку та стабільної роботи бізнесу та підготовки кадрів.