Події тижня (27-31.07.2020)

Події тижня (27-31.07.2020)

Пропонуємо ознайомитись із знаковими подіями минулого тижня

Криза як можливість. Президія Ради ФРУ підбила підсумки за 7 місяців – незважаючи на спалах COVID-2019, введення карантинних обмежень, кілька місяців віддаленої роботи, активність ФРУ не лише не знизилася, а й показала зростання динаміки у всіх напрямках. Говорили про стратегію подальших дій та розвитку ФРУ, головні ініціативи, необхідні для вітчизняного бізнесу та розвитку економіки, інструменти їх досягнення.

Детальніше>>>

На КВБЗ відбулася нарада щодо нагальних питань машинобудування.
Генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов взяв участь у візиті Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля до Крюківського вагонобудівного заводу у Кременчуці. Гості оглянули виставку зразків вантажних вагонів виробництва КВБЗ та обговорили надзвичайно важливі для країни питання підтримки вітчизняного машинобудування.

Детальніше>>>

Федерація роботодавців України та Державна митна служба України домовились про співпрацю у захисті інтересів вітчизняних виробників – суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності. Дмитро Олійник та Ігор Муратов підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Також під час дискусії, учасники обговорили ряд проблемних питань, які сьогодні турбують українські підприємства.

Детальніше>>>

#ФРУ_у_ЗМІ

Голова ради ФРУ Дмитро Олійник взяв участь в експертному опитуванні: «Як подолати безробіття в Україні».

Читати>>>

#ФРУ_наші

Голова Експортного комітету ФРУ Петро Пилипюк взяв участь у публічному заході «Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС: діалог з бізнесом». Під час заходу обговорили бачення та очікування бізнесу і урядовців від потенційної модернізації Поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ), механізми взаємодії між Урядом та бізнесом для формування переговорної позиції, яка б користувалася довірою та підтримкою бізнесу.

Детальніше>>>

 

#локалізіції_бути! #підтримай_3739!

Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник та експерти Федерації провели попередню онлайн-дискусію з офісом Представництва ЄС в Україні та обговорили внесення змін в законодавство про публічні закупівлі, а саме проект Закону України №3739 (локалізація в публічних закупівлях) та Проект Постанови КМУ щодо реалізації пілотного проекту зі здійснення закупівель техніки галузі машинобудування з підтвердженим ступенем локалізації виробництва.

Детальніше>>>

#ФРУ_у_ЗМІ

Голова правління Об’єднання організацій роботодавців Одеської області Костянтин Журавель відповів на запитання журналістів Думская ТВ щодо прийняття у першому читанні проекту закону про локалізацію. До ефіру долучився Генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов, який зазначив, що прийняття Закону дозволить зберегти роботу 4 тис. вітчизняних підприємств і приблизно 60 тис. робочих місць.

Дивитись>>>

#ФРУ_наші

На Черкащині підписали Територіальну тристоронню соціально-економічну угоду на 2020-2025 роки. Голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков зазначив, що підписання цього важливого для регіону документу свідчить про відповідальність сторін і готовність до ведення соціального діалогу.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

18 пасажирських вагонів виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» 28 липня прийняла «Укрзалізниця». Локалізація - 65% та понад 100 вітчизняних постачальників зі всієї України. Вже скоро ці вагони курсуватимуть Україною.

Читати>>>

#локалізіції_бути! #підтримай_3739! #ФРУ_у_ЗМІ

Депутати Луцької міської ради звернулися до Президента України та Верховної Ради України стосовно підтримки та необхідності прийняття проекту закону про публічні закупівлі щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості шляхом запровадження механізму локалізації товарного виробництва. Зокрема, із закликом щодо підтримки законопроекту до Луцької міської ради звернувся Голова Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Петро Пилипюк.

Детальніше>>>

#НАША_ДУМКА

«Тендер на поставку поїздів метрополітену: Харків не чує Україну».
Член Президії Ради ФРУ, Голова Наглядової ради – Президент ПАТ «КВБЗ», Володимир приходько у своєму блозі про те, інвестиційний проект в рамках фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком від 11 листопада 2016 року "Міський громадський транспорт України" і його підпроект "Оновлення рухомого складу Харківського метрополітену" могли б стати поштовхом для розвитку вітчизняного метровагонобудування. А стають ще одним прикладом боротьби з національним виробником та економікою України.

Читати>>>

#НАША_ДУМКА

Альона Лебедєва: щоб усвідомити критичну ситуацію з вантажним вагонним парком, мають загинути люди?
«Сьогодні в Україні критична ступінь зношеності вантажних вагонів, що курсують залізничними коліями України: понад 90 тисяч вагонів або понад 40% вагонного парку країни вже вичерпали граничні терміни експлуатації і мають статус вагонів з подовженими понад норматив термінами.»

Детальніше>>>

#НАША_ДУМКА

Член Президії Ради ФРУ, Президент Всеукраїнського об’єднання роботодавців «Укрлегпром» Олександр Соколовський у своєму блозі про рішення Уряду щодо монетизації програми «Пакунок малюка» та його можливі наслідки.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші #ФРУ_захист_бізнесу

У Києві біля Міністерства внутрішніх справ України пройшла акція протесту під назвою «Геть рейдерів від бізнесу». Власниця компанії «Еконія» разом із Членом президії Федерації роботодавців України Олександром Олійником зачитали Резолюцію акції і спільно з іншими бізнес-об’єднаннями передали її представнику МВС.

Детальніше>>>

#ФРУ_захист_бізнесу

ФРУ звернулась до Президента України та Генпрокурора відносно кричущого випадку тиску на сумлінного платника податків з боку правоохоронних органів – Промислову компанію «Пожмашина» – вітчизняного виробника протипожежної, аварійно-рятувальної та спеціалізованої техніки.

Детальніше>>>

 

Наша думка

Чому українці їдуть або Національний економічний прагматизм заради збереження трудового та інвестиційного потенціалу

На засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради обговорювали з роботодавцями, профспілками та урядовцями збереження та розвиток трудового потенціалу України. Лунало багато дуже...