Події тижня (15-19.06.2020)

Події тижня (15-19.06.2020)

18 червня Під час зустрічі Прем’єр-міністра з роботодавцями та профспілками Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник зазначив, що значною мірою Програма діяльності Кабінету Міністрів України співпадає з Маніфестом роботодавців. Але в історії України було багато програм, у яких були правильні цифри та гасла, але реалізація їх була з точністю до навпаки. Тож питання в тому, як нам ці два документи спільно реалізувати. ФРУ вже надала свої пропозиції.

Детальніше>>>

Урядовий комітет схвалив проект щодо локалізації в закупівлях!
Пілотний проект зі здійснення закупівель техніки галузі машинобудування з підтвердженим ступенем локалізації виробництва схвалено на Урядовому комітеті 18 червня. Над цим питання ФРУ послідовно працювала разом із Комітетом з питань з питань економічного розвитку та Мінекономіки. Наступним кроком стане розгляд проекту Урядом. Документом буде затверджено перелік техніки та порядок визначення ступеня локалізації такої техніки, а також окреслені умови у системі державних закупівель.

Детальніше>>>

Федерація роботодавців України вважає політику Нацбанку ворожою до інтересів України. Президія ФРУ прийняла рішення підтримати позицію голови Ради Національного банку та ініціативу Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ, які, зокрема, вимагають встановити, що НБУ, починаючи з 2014 року, не виконав повною мірою своєї основної конституційної функції та утворити Тимчасову слідчу комісію ВРУ з питань розслідування діяльності керівництва НБУ та керівництва Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у 2014-2019 роках

Відкрите звернення ФРУ>>>

Роботодавці та профспілки закликали Уряд не приймати невиваженого рішення щодо відмови у підтримці хімпрому. Під загрозою 20 тисяч робочих місць. Зокрема, автори звернення просять Прем’єр-міністра не приймати рішення про квоти на добрива без переговорів із зацікавленими сторонами

Детальніше>>>

Федерація роботодавців України вітає створення робочої групи з питань розвитку водневої економіки при Раді національної безпеки та оборони України з метою, зокрема, опрацювання заходів щодо нейтралізації загроз національній безпеці України, розвитку водневої економіки. Федерація готова брати активну участь у її роботі.

Детальніше>>>

Експерти ФРУ взяли участь в обговоренні концептуальних засад щодо створення єдиного правоохоронного органу з протидії злочинності в сфері економіки. Представники Федерації вважають, що силову складову Бюро економічної безпеки необхідно максимально зменшити.

Детальніше>>>

Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник 19 червня зустрівся з експертом з реформ в сфері природних ресурсів Володимиром Головатенком та виконавчим директором Національної Асоціації Добувної Промисловості України Ксенією Оринчак, яка презентувала концепцію реформи, яку готує до публічної презентації НАДПУ.

Детальніше>>>

#Разом_переможемо

Меценати з Благодійного фонду «Волинь-2014» та Волинського обласного об'єднання організацій роботодавців безоплатно надали понад 9 тисяч кубічних метрів кисню на суму понад 190 тис. грн Волинській обласній клінічній лікарні для допомоги хворим на Сovid-19

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

18 червня 2020 року завод «Єврокар» з офіційним візитом відвідав голова Закарпатської обласної адміністрації Олексій Петров. У ході зустрічі обговорювали проблематику розвитку автомобільної галузі у регіоні і країні та шляхи їх вирішення.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

16 червня відбулась зустріч ректора Ужгородського національного університету Володимира Смоланки з головою Федерації роботодавців Закарпаття, Володимиром Пановим, під час якої обговорювали питання активізації розвитку молодіжного підприємництва та налагодження платформи «підприємницького університету», заснованої на втіленні інтелектуальних продуктів університету у практику бізнес-структур.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Інтерв'ю з Віталієм Ільченком, членом Ради ФРУ, власником і генеральним директором компанії UKRAVIT. 10 запитань, які присвячені сталому розвитку

Читати>>>

#НАША_ДУМКА

Павло Штутман: «Технології визначають конкурентоздатність держави»
Чим живе українське сільгоспмашинобудування за часів світової кризи? Прагне якихось світових технологічних висот чи просто намагається вижити? Що заважає рухатися вперед і, навпаки, що мотивує його до пошуку інновацій? Про це розповів член Президії Ради ФРУ, співвласник і голова Наглядових Рад ЗАТ«Гідросила Груп» і ЗАТ «Ельворті Груп» Павло Штутман.

Детальніше>>>

#НАША_ДУМКА

Володимир Приходько підтримує пропозицію ФРУ щодо кандидатури віце-прем’єр-міністра з розвитку стратегічних технологій та інновацій.

Читати блог>>>

#НАША_ДУМКА

Оптимальний варіант: Данііл Шуфані, "Варіант Агро Буд", про експорт, клімат та ринок.
В інтерв’ю виданню Delo.ua член Президії Ради ФРУ, власник та СЕО підприємств групи компаній «Варіант» Данііл Шуфані зазначив, що для будь-якого партнера компанії знайдеться вигідна пропозиція.

Читати>>>

Увага! ОПИТУВАННЯ: «Індекс впевненості бізнесу»
Однією із цілей опитування є визначення основних проблем, із якими сьогодні стикається бізнес у своїй щоденній роботі.
Опитування продовжено до 26 червня 2020 р.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ>>>

Детальніше про опитування>>>

 

Наша думка

Як виживає бізнес в умовах карантину?

Скільки «коштуватиме» боротьба з коронавірусом волинському і українському бізнесу, як можна пом’якшити його негативні впливи на суб’єктів господарювання, чи можна запобігти стрімкому росту...