Події тижня (08-14.06.2020)

Події тижня (08-14.06.2020)

11 червня у Федерації відбулась зустріч з Міністром економічного розвитку і торгівлі Ігорем Петрашком та керівником Національної ради реформ Міхеїлом Саакашвілі. Учасники зустрічі – представники найбільших вітчизняних виробників – одностайно наголошували, що майбутнє України сьогодні залежить від оперативних дій задля подолання кризових явищ у економіці України та створення належних умов для розвитку національного виробника. Та озвучили питання, що найбільш турбують бізнес.

Детальніше>>>

10 червня керівництво ФРУ взяло участь у нараді під головуванням Міністра економіки за участю представників УЗ, Мінінфраструктури, Мінекономіки, Антимонопольного комітету, виробничих підприємств. Обговорювали ініційований Федерацією проект виробництва в Україні електровозів із високим рівнем локалізації. Дійшли згоди, що мінімальний рівень вимоги по локалізації виробництва локомотивів в Україні має бути 35%.

Детальніше>>>


Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник зустрівся з Головою Державної податкової служби України Олексієм Любченком. Обговорили питання співпраці Федерації з ДПС, зокрема щодо обміну інформацією, напрацювання щодо реформування податкової, розгляду проблемних питань, що виникають у членів Федерації, та законодавчих ініціатив ФРУ.

Детальніше>>>

Програма допомоги по частковому безробіттю на сьогодні поки э єдиним діючим механізмом стримування масового виходу з ринку праці та збереження робочих місць. Разом із тим існує потреба у підтримці підприємств-виробничників, що оголосили простій виробництва або окремих підрозділів. Тож ФРУ вийшла з ініціативою надання державної фінансової допомоги для виробничників, що оголосили простій, а також працівникам підприємств, що перебувають у відпустках без збереження заробітної плати.

Детальніше>>>

Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник під час засідання Уряду поставив запитання щодо Меморандуму з інвесторами в "зелену" енергетику. Зокрема, яким чином після підписання Меморандуму буде працювати ринок? Як буде працювати Енергоатом? В собівартості продукції енергетика має значну складову. Чи будемо ми конкурентними? Адже "зелена" енергетика, звісно, добра справа, але не можна перекладати її на плечі промисловців.

Детальніше>>>

На продовження роботи над питанням локалізації виробництва в Україні, 9 червня Гендиректор ФРУ Руслан Іллічов та експерти Федерації разом із заступниками голови Комітету з питань економічного розвитку Дмитром Кисилевським та Роксоланою Підласою відвідали виробничі потужності «Спецбудмаш», який виробляє комунальну, дорожню та спеціальну техніку. В процесі виробництва використовують якісні та надійні вітчизняні матеріали та комплектуючі. Локалізація готового виробу – до 50%.

Детальніше>>>

Учасники робочої зустрічі хіміків, аграріїв та експертів ринку мінеральних добрив обговорили питання квотування і захисту ринку – яким чином знайти баланс між інтересами аграріїв і виробників добрив.

Детальніше>>>

#ФРУ_наші

Фабрика «ТК-Стиль» у Чернігові приймала в гостях Президента України.
Засновник підприємства, член Президії Ради ФРУ Олександр Соколовський провів екскурсію виробництвом, ознайомив Володимира Зеленського зі зразками захисних комбінезонів для медичних працівників, які виготовляють на підприємстві. Також продемонстрував роботу експериментального цеху.

Детальніше>>>

Роботодавці у Мінекономіки обговорили із заступником Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговим представником України Тарасом Качкою заходи захисту національних виробників та забезпечення їх критичною сировиною.
Предметом обговорення ФРУ з Мінекономіки стала необхідність невідкладного перегляду Рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі від 22 травня 2020 року «Про застосування попередніх спеціальних заходів щодо імпорту в Україну полімерних матеріалів незалежно від країни походження та експорту».

Детальніше>>>

Закликали Президента та Прем’єра підтримати кандидатуру Віталія Немілостівого на посаду Віце-прем’єр-міністра розвитку стратегічних технологій та інновацій. Переконані, що профільним Віце­ прем'єр-міністром має бути знаний і шанований в промислових колах фахівець з практичним досвідом як державного управління, так і реалізації успішних проектів у оборонно-промисловому комплексі.

Детальніше>>>

#ФРУ_у_ЗМІ

Дмитро Олійник розказав 5 каналу про ризики введення другого рівня пенсійної системи в нинішньому вигляді.

Дивитись відео>>>

#Наші історії успіху

У відповідь на звернення ФРУ Державна регуляторна служба України визнала рішення НКРЗІ про зниження ставки інтерконекту на 33,3% ухваленим із порушеннями.

Детальніше>>>

#НАША_ДУМКА

Ми збудуємо конкурентоздатну країну!
Голова Ради ФРУ Дмитро Олійник про те, у чому він вбачає розвиток економіки та яким чином подолати кризові явища, досягти економічного зростання та побудувати конкурентоздатну країну.

Детальніше>>>

Генеральний директор ФРУ Руслан Іллічов у своєму блозі розповів про те, чому Федерація буде послідовно та безкомпромісно вимагати обов'язкової локалізації при публічних закупівлях.

Читати>>>

Член Президії Ради ФРУ, Павло Штутман - про вищу освіту (duales Studium), досвід Німеччини та помилки України.

Читати>>>

Увага! ОПИТУВАННЯ: «Індекс впевненості бізнесу»
Однією із цілей опитування є визначення основних проблем, із якими сьогодні стикається бізнес у своїй щоденній роботі.
Опитування проводиться у період з 4 до 19 червня 2020 р.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ>>>

Детальніше про опитування>>>

Наша думка

История о том, что для чуда нужны не сказочные волшебники, а простое желание помогать людям

Мы в своих блогах здесь в основном говорим об украинском бизнесе, его болевых точках и достижениях.