Коронакриза започаткувала небачену світом гібридну економічну кризу. Але для багатьох країн світу відкрила й нові можливості. У країнах ЄС, зважаючи на рекордно низькі процентні ставки, активно зростає кредитування підприємств, підвищується рівень монетизації економіки.

Під час зустрічі Прем’єр-міністра з роботодавцями та профспілками зазначив, що значною мірою Програма діяльності Кабінету Міністрів України співпадає з нашим Маніфестом роботодавців.

Але в історії України було багато програ

Ми завжди були й продовжуємо бути впевнені, що може й повинна. Для цього є всі необхідні ресурси і можливості. Навіть зараз, коли ситуацію для всього світу значно погіршила поточна економічна криза.

Наша впевненість знайшла своє відображення та аргументацію у багатьох системних документах Федерації роботодавців.

Одной из организаций, представляющих интересы реального сектора экономики, является Федерация работодателей Украины (ФРУ), в которую входит более сотни организаций, отражающих практически весь спектр деловой активности.

Незважаючи на невеликі розмір та чисельність населення Білорусі – 9,5 млн. чол., ця країна чи не єдина держава на пострадянському просторі, якій вдалося майже повністю зберегти свою промисловість і більш-менш забезпечити її плавний перехід до нових економічних умов.

Сторінка 1 із 2
Більше новин