Ми завжди були й продовжуємо бути впевнені, що може й повинна. Для цього є всі необхідні ресурси і можливості. Навіть зараз, коли ситуацію для всього світу значно погіршила поточна економічна криза.

Наша впевненість знайшла своє відображення та аргументацію у багатьох системних документах Федерації роботодавців.

Одной из организаций, представляющих интересы реального сектора экономики, является Федерация работодателей Украины (ФРУ), в которую входит более сотни организаций, отражающих практически весь спектр деловой активности.

Незважаючи на невеликі розмір та чисельність населення Білорусі – 9,5 млн. чол., ця країна чи не єдина держава на пострадянському просторі, якій вдалося майже повністю зберегти свою промисловість і більш-менш забезпечити її плавний перехід до нових економічних умов.

У світовій економіці почався період "синхронного уповільнення" – вважають аналітики. Поки не йдеться про настання рецесії, однак темпи глобального економічного зростання знижуються.

Вчора відбулося засідання Ради Федерації роботодавців України. Хочу подякувати кожному з його учасників та членів ФРУ за все, що ми спільно зробили у 2018 році.

Більше новин