Зустріч з керівництвом Експортно-кредитного агентства
09.10.2019

Зустріч з керівництвом Експортно-кредитного агентства

16 жовтня 2019 р., 11:00, Київ,  М.Коцюбинського 1, 4 поверх, зала засідань ФРУ.

Федерацією роботодавців України здійснюється активна підтримка започаткування діяльності Експортно-кредитного агентства, основним завданням якого є підтримка виходу на міжнародні ринки української промислової продукції з доданою вартістю.
Для обговорення перших результатів, проблем та перспектив діяльності ЕКА, а також інших питань, пов'язаних з державною підтримкою експортерів, запрошуємо взяти участь у зустрічі з керівництвом ЕКА та обговорити такі питання:

1 Інформація щодо готовності ЕКА розпочати статутну діяльність.
2 Приклади можливих механізмів підтримки з боку ЕКА для національних виробників з використанням коштів статутного капіталу ЕКА (експортний факторинг, тендерні гарантії, гарантії повернення авансового платежу та інше) за умови страхового покриття ЕКА.
3 Основні проблеми на шляху до повноцінного функціонування ЕКА.
4 Інші проблемні питання, які перешкоджають експортувати на іноземні ринки.
5 Обговорення можливих пропозицій до Уряду з питання виділення бюджетного фінансування державних заходів з підтримки експорту.

Про прийняте рішення щодо участі представника компанії просимо повідомити на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном: (044) 251-70-65 

Акредитація ЗМІ за телефонами: 251-70-48, (050) 725 20 97 та на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.