Засідання Митного комітету ФРУ
13.12.2018

Засідання Митного комітету ФРУ

17 грудня об 11.00 Федерація роботодавців України запрошує взяти участь в черговому засіданні Митного комітету.
Для участі у засіданні запрошені представники ДФС, Держпродспоживслужби, Держекоінспекції та експерти з митних питань з метою обговорення нагальних питань у митній сфері, а саме:
1. Проблемні питання в реалізації змін до Митного кодексу України та інших законів України щодо запровадження механізму "єдиного вікна" (зміни до МКУ від 6 вересня 2018 року № 2530-VIII).
2. Обговорення з представниками Державної фіскальної служби України проблем, що виникають у суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності під час митного оформлення.
3. Закріплення міжнародного принципу вичерпання прав на торгову марку при переміщенні товарів, які місять об'єкти інтелектуальної власності через митний кордон України.
4. Інформація щодо можливих змін у 2019 році у законодавстві, яке регулює митне оформлення і контроль, зокрема походження товарів, а також інші види контролю на кордоні.
Засідання Комітету відбудеться і приміщенні Федерації роботодавців України за адресою: м.Київ, вул. М.Коцюбинського, 1, 4 поверх, конференц-зала.