Як українцям залишитися жити та працювати в Україні. Маніфест роботодавців
30.01.2019

Як українцям залишитися жити та працювати в Україні. Маніфест роботодавців

Прес-центр ІА ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Парково-Сирецька, 23)
Вівторок, 5 лютого 2019 о 10.00

Як українцям залишитися жити та працювати в Україні. Маніфест роботодавців

За три квартали 2018 року обсяг приватних грошових переказів в Україну склав 8.6 млрд дол. – близько 9 % ВВП. За той самий період наша держава отримала 1,5 млрд. дол. прямих іноземних інвестицій. За очікуваннями НБУ, обсяг приватних грошових перекладів за минулий рік складе понад 11 млрд дол. Як довго основним інвестором України будуть заробітчани?

Українські роботодавці готові запропонувати практичні кроки для змін у вітчизняній економіці. Маніфест роботодавців України - це ТОП - 12 завдань, які вони ставлять з цією метою перед собою та своїми однодумцями.

У презентації та обговоренні візьмуть участь автори документу - українські підприємці, власники бізнесу, які дають роботу десяткам тисяч українців та забезпечують надходження мільярдів гривень до бюджету України, голови профільних асоціацій та експерти.
На відміну від передвиборчих популістських гасел, які сьогодні лунають «із кожної праски», Маніфест роботодавців - це конкретний план економічного розвитку країни, написаний реальним бізнесом. Він тримає в полі зору всю систему економіки та містить інструменти реалізації кожного з його пунктів.


- Якими є ключові ризики процесу трудової міграції і як їм протистояти?
- Як до 2030 року створити в Україні 2 млн нових робочих місць?
- Яким чином український бізнес може отримувати сотні мільярдів гривень додаткового інвестиційного ресурсу на рік лише шляхом змін у системі публічних закупівель?
- Скільки втрачає країна через те, що в нас досі не працює Експортно-кредитне агентство?
- Як реально забезпечити захист прав власності та знизити тиск на бізнес?
- Як зросте економіка, якщо частину коштів з депозитних сертифікатів НБУ та розміщення ОВДП перенаправити у реальний сектор?
- Міжнародні економічні угоди. Можливості менші за ризики. Як змінити ситуацію?


На ці та багато інших питань під час обговорення дадуть відповіді автори Маніфесту роботодавців України.
У ході дискусії та по завершенні заходу представники ЗМІ матимуть змогу записати ексклюзивні коментарі керівників відомих в Україні та світі компаній, які працюють у ключових галузях економіки, та експертів.

З питань акредитації преси звертайтесь за телефонами
- 251-70-48, +38 050 725 20 97 або відправляйте заявку на висвітлення заходу на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.