Як має працювати ринок добрив в Україні
22.07.2019

Як має працювати ринок добрив в Україні

25 липня 2019 р., 11:00
Президент готель, Київ, вул. Госпітальна, 12, (секція АС)

Федерація роботодавців України та Союз хіміків України запрошують зустрітися для обговорення перспектив розвитку ринку добрив в Україні у короткостроковій та довгостроковій перспективі, а також забезпечення осінніх польових робіт 2019 року.

Участь у зустрічі візьмуть представники підприємств-виробників мінеральних добрив (Олег Денщиков, директор з виробництва ПАТ «Сумихімпром», Сергій Сідоров, Голова Правління АТ «ДніпроАЗОТ», Валентин Голубєв, Заступник Голови Правління ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання АЗОТ», Михайло Заблуда, Голова правління «РІВНЕАЗОТ», Степан Кімінчіджі, заступник директора ПАТ «Одеський припортовий завод», Сергій Лісковський, Президент Корпорації АТ «Украгрохімхолдинг», Віталій Скляров, Голова правління ПАТ «АЗОТ» (м.Черкаси)), підприємств агропромислового комплексу, зокрема, Астарта-Київ, Агрофьюжн та інші.

Серед спікерів:

Руслан Іллічов – Генеральний директор ФРУ:

Олексій Голубов – Президент Союзу хіміків України;

Сергій Поважнюк – Заступник директора ДП «Укрпромзовнішекспертиза»;

Микола Зубарєв – Виконавчий директора ПАТ «Аграрний фонд».

Також до участі запрошено представників Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Акредитація ЗМІ за телефонами: 251-70-48, (050) 725 20 97 та на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Схожі новини

всі новини