Спільне засідання Комітету з розвитку промисловості, державних закупівель та співпраці з державним сектором економіки  і Комітету  логістики ФРУ з питань  імпортозаміщення в ПАТ «Укрзалізниця»
09.01.2019

Спільне засідання Комітету з розвитку промисловості, державних закупівель та співпраці з державним сектором економіки і Комітету логістики ФРУ з питань імпортозаміщення в ПАТ «Укрзалізниця»

Запрошуємо Вас взяти участь у спільному засіданні Комітету з розвитку промисловості, державних закупівель та співпраці з державним сектором економіки і Комітету логістики Федерації роботодавців України з питань імпортозаміщення в ПАТ «Укрзалізниця» та використання при цьому можливостей вітчизняних підприємств, яке відбудеться 16 січня 2019 року (початок о 14.00).
На засіданні Комітетів планується розглянути Каталог імпортозаміщення в ПАТ «Укрзалізниця», можливості вітчизняних підприємств у вирішенні питання імпортозаміщення, обговорення варіантів гарантування компенсації затрат вітчизняних виробників, використання рамкових угод при вирішення питання імпортозаміщення для ПАТ «Укрзалізниця» тощо.
На засідання Комітетів запрошуються Директори Департаментів з економіки і фінансів, матеріально-технічного забезпечення, розвитку і технічної політики, вагонного та локомотивного господарств ПАТ «Укрзалізниця», керівники вітчизняних підприємств, продукція яких направлена на забезпечення потреб акціонерного товариства.

Місце проведення: м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, конференц-зала Федерації (4-й поверх).
Просимо повідомити про свою участь на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14 січня 2019 року.