Семінар «Проміжні результати та проблеми впровадження дуальної форми вищої освіти в Україні»
04.11.2019

Семінар «Проміжні результати та проблеми впровадження дуальної форми вищої освіти в Україні»

Дата проведення: 04.11.2019

Місце проведення: Федерація роботодавців України01030, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, Kyiv, Ukraine, 010

 

Федерація роботодавців України запрошує на семінар «Проміжні результати та проблеми впровадження дуальної форми вищої освіти в Україні» за сприяння Німецького товариства дружби Землі Тюрінгія з країнами Східної Європи та Вищої дуальної школи Гера-Айзенах та участі Міністерства освіти і науки України

Один зі шляхів розв'язання проблеми кадрового голоду - це впровадження системи дуальної освіти в Україні. Роботодавці як основні стейкхолдери мають бути залучені до розроблення нових «правил гри». Тільки у такому випадку можна досягти нової якості освіти, що відповідає сучасним потребам, запитам кожного громадянина, суспільства і бізнесу.

У заході візьмуть участь роботодавці, які є членами Федерації, та представники Міністерства освіти і науки України, навчальних закладів.

Відбудеться жива дискусія, обмін досвідом між споживачами та надавачами освітніх послуг щодо проблемних чи не зрозумілих питань в умовах реформування системи освіти.

Про своє рішення щодо участі, а також намір виступити або зробити презентацію з тематики семінару, просимо повідомити Дирекцію Федерації до 01 листопада 2019 року за телефоном 251-70-65, або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.