Робоча нарада: «Дуальна освіта. Роль роботодавців»
12.08.2019

Робоча нарада: «Дуальна освіта. Роль роботодавців»

Запрошуємо Вас на нараду! «Дуальна освіта. Роль роботодавців»

Дата і час: 15 серпня 2019 року о 14.00
Місце проведення: вул. Михайла Коцюбинського, 1 (метро Університет), 4 пов., конференц-зала.

Необхідною умовою динамічного розвитку економіки є розбудова системи освіти, яка забезпечуватиме підготовку кадрів відповідно до потреб економіки. На жаль, сучасна система освіти в Україні готує спеціалістів, які часто не відповідають запитам бізнесу, звідси - брак кваліфікованих кадрів, що є загрозою для зростання бізнесу в Україні. Одним зі шляхів розв'язання проблеми є впровадження системи дуальної освіти в Україні.

Федерація бере активну участь в напрацюванні якісно нових змін до законодавства з питань освіти, в тому числі її дуальної форми. Перші кроки на цьому шляху вже зроблені, зокрема розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19.09.2018р. № 660 схвалено Концепцію підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти.

Про подальші кроки задля впровадження дуальної форми здобуття освіти в Україні говоритимемо під час наради «Дуальна освіта. Роль роботодавців», зокрема, обговорюватимуться проєкти Положення про дуальну форму здобуття вищої освіти та Положення про дуальну форму здобуття професійно-технічної освіти.

У заході візьмуть участь роботодавці, які є членами Федерації та представники Міністерства освіти і науки України, навчальних закладів. Відбудеться жива дискусія між споживачами та надавачами освітніх послуг щодо проблемних чи незрозумілих питань в умовах реформування системи освіти.

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА!

Контактна особа: Вікторія Вериженко, тел.: (044) 251-70-65, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Схожі новини

всі новини