Новий порядок ідентифікації об'єктів підвищеної небезпеки
09.07.2019

Новий порядок ідентифікації об'єктів підвищеної небезпеки

Федерація роботодавців України запрошує на зустріч бізнес-активу з національними експертами офісу ОБСЄ, представниками профільного департаменту Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Офісу ефективного регулювання при МЕРТ з метою обговорення зауважень та пропозицій бізнесу до нового порядку ідентифікації об'єктів підвищеної небезпеки.

Дата та час: 15 липня 2019 року об 11.00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського,1 (метро Університет), 4 пов., конференц-зала.

Нагадаємо, що експертами офісу ОБСЄ в Україні, що надають технічну допомогу з імплементації Директиви 2012/18/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 4 липня 2012 р. про контроль значних аварій, пов'язаних з небезпечними речовинами (Директива Cевезо ІІІ), розроблено проект постанови Уряду «Про деякі питання щодо реалізації Закону України «Про об'єкти підвищеної небезпеки», якою затверджуються:
Порядок ідентифікації об'єктів підвищеної небезпеки;
Порядок обліку об'єктів підвищеної небезпеки;
Порядок розроблення, оцінки ефективності та перегляду політики запобігання значним аваріям на об'єкті підвищеної небезпеки;
Порядок розроблення та перегляду звіту про заходи безпеки на об'єкті підвищеної небезпеки 1 класу та втрачають чинність постанова Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 956 "Про затвердження Порядку ідентифікації та обліку об'єктів підвищеної небезпеки" і постанова Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2002 р. N 1288 «Про затвердження Положення про Державний реєстр потенційно небезпечних об'єктів».

Всі ці акти ми надіслали нашим членам для попереднього аналізу та надання пропозицій.

Запрошуємо бізнес взяти участь у зустрічі. Попередня реєстрація за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА!

У разі неможливості безпосередньої участі, просимо надати зауваження та пропозиції у письмовому вигляді, які будуть розглянуті на зустрічі, на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Схожі новини

всі новини