Навчальний онлайн-тренінг "Обов'язки роботодавця щодо інформування працівників про основні аспекти трудових відносин"

Відбудеться: 2 липня 2020. 11:00 - 13:00

В рамках Проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» проводитимуться серії навчальних онлайн тренінгів протягом червня – липня.

2 липня з 11:00 до 13:00 відбудеться тренінг на тему: "Обов'язки роботодавця щодо інформування працівників про основні аспекти трудових відносин".

  • Директива 91/533/ЄЕС
  • Директива ЄС 2019/1152

Метою онлайн тренінгів є навчання для розробників політик і фахівців із розроблення нормативно-правових актів – з питань низки міжнародних і європейських трудових стандартів.

Очікується, що набуті знання і підготовлені навчальні матеріали допоможуть національним фахівцям забезпечити краще наближення національного законодавства до стандартів, про які буде йти мова, і що передбачено Угодою про асоціацію Україна-ЄС.

Запрошуємо до участі фахівців галузевих об՚єднань, які задіяні в напрацюванні, погодженні проєктів нормативно-правових актів із зазначених питань.
Реєстрація учасників передбачає заповнення електронної форми за ПОСИЛАННЯМ  (форма дає можливість зареєструватися на вибрані або всі тренінги).

Лінк на онлайн тренінги буде направлено електронною поштою безпосередньо кожному зареєстрованому учаснику.
У разі заповнення квоти учасників на платформі ZOOM, онлайн трансляція буде доступна на ФБ сторінці Проєкту  та на YouTube каналі.

Перелік усіх тренінгів наведено у таблиці.

perelik

Маніфест роботодавців України