Круглий стіл «СПІВПРАЦЯ БІЗНЕСУ І ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ»
28.02.2019

Круглий стіл «СПІВПРАЦЯ БІЗНЕСУ І ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ»

4 березня о 14.00 Міністерство освіти і науки України і Федерація роботодавців України проводять круглий стіл «СПІВПРАЦЯ БІЗНЕСУ І ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ».

Обговорюватимемо питання сучасного стану професійної (професійно-технічної) освіти, зайнятості населення та трудової міграції, дуальної форми здобуття освіти, професійної орієнтації молоді, а також проведення конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 2018.

У заході візьмуть участь представники Федерації роботодавців України, Міністерства освіти і науки, Державна служба зайнятості, Федерация металлургов Украины, керівники великих підприємств, закладів ПТО, народні депутати України, а також громадські діячі, експерти, провідні науковці та представники міжнародних організацій.

Місце проведення: м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1, конференц-зала Федерації (4-й поверх).

Контактна особа: Ігор Острогляд, (098) 5992066.

З питань акредитації преси звертайтесь за телефонами - 251-70-48, +38 050 725 20 97 або відправляйте заявку на висвітлення заходу на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.