Анонси ФРУ

Засідання Комітету ФРУ з питань користування надрами

27.07.2017
Запрошуємо членські бізнес-об'єднання та підприємства на перше засідання новоствореного при ФРУ Комітету з питань користування надрами.       27 липня, початок об 11.00 Федерація роботодавців України (м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 1, 4-й поверх, конференц-зал) Разом з топ-менеджментом і представниками членських підприємств ФРУ, бізнес-асоціаціями та керівництвом Мінприроди і Держгеонадр ми розглянемо:1. Актуальні питання діяльності надрокористувачів.2. Пропозиції з вирішення актуальних проблем користування надрами та законодавчі ініціативи з реформування законодавства і системи державного управління – розробку нової редакції Кодексу України «Про надра», створення умов для стимулювання переробки сировини на території України, зниження адміністративного тиску з боку держави на бізнес.3. Внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України №865 від 22.12.1994 року «Про затвердження Положення про порядок проведення державної експертизи та оцінки запасів корисних копалин» (щодо скасування обов'язкової переоцінки запасів корисних копалин 1 раз на 5 років). Для реєстрації участі у засіданні Комітету: \n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (044) 251-70-14, 251-70-65, (050) 382-78-15___________________________________________________________________________________________________________________________ Лідер КомітетуВалентин ШеветовськийВласник та керівник ПрАТ «Харківський плитковий завод»

Зустріч Федерації з Головою Державної архітектурно-будівельної інспекції

13.07.2017
Федерація роботодавців України запрошує бізнес та бізнес-об'єднання на зустріч з Головою Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексієм Кудрявцевим. На зустрічі відбудеться презентація нового електронного сервісу в містобудівній сфері - Декларації про готовність об'єкта до експлуатації. Зазначений сервіс позиціонується як електронна послуга, яка надає можливість як почати, так і завершити будівництво об'єктів незначного класу наслідків в режимі онлайн через портал ДАБІ, а також Єдиний державний портал адміністративних послуг. Ми говоритимемо і про останні новації у сфері регулювання містобудівної та архітектурної діяльності. Також в учасників наради буде нагода порушити безпосередньо перед очільником ДАБІ та керівниками профільних департаментів проблемні питання ведення бізнесу при взаємодії з відомством. Участь у зустрічі також візьме голова Державного агентства з питань електронного урядування Олександр Риженко. Зустріч відбудеться 13 липня 2017 року, об 11-00, в Федерації роботодавців України за адресою: м.Київ, вул. М.Коцюбинського,1, (конференц-зал, 4-й поверх). Реєстрація участі у заході обов'язкова. Для цього необхідно на \n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. подати заявку з вказанням ПІБ, посади та контактів учасника. Експерт, який координує даний захід в ФРУ - керівник Департаменту дерегуляції підприємницької діяльності Наталія Гостєва, тел.: (044) 251-70-21.

Обговорення системи блокування податкових накладних

29.06.2017
У зв'язку із початком з 1 липня 2017 року функціонування у повноцінному режимі електронної системи автоматизированого моніторингу відповідності податкових накладних /розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, ДФС України планує проведення заходу з обговорення питань, пов'язаних з роботою зазначеної системи.

Нарада: Перелік «небезпечних» дозволів для підприємств необхідно суттєво скорочувати

20.06.2017
20 червня 2017 року, об 11.00, в Федерації роботодавців України відбудеться нарада з обговорення питання скорочення переліку видів робіт підвищеної небезпеки, а також переведення деяких видів дозволів на декларативний принцип.

IX Міжнародна конференція з відновлюваних джерел енергії, заощадження енергії та освіти у сфері енергетики CIER-2017

31.05.2017
У період з 31 травня по 2 червня 2017 року у м.Гавана (Куба), заплановано проведення ІХ міжнародної конференції з відновлюваних джерел енергії, заощадження енергії та освіти у сфері енергетики CIER-2017.

Запрошуємо бізнес разом з делегацією Федерації взяти участь у міжнародних виставках в Кенії

11.04.2017
Упродовж квітня в столиці Кенії (м. Найробі) у Міжнародному конгрес-центрі відбудуться 8 промислових виставок.       11 - 13 квітня Учасники з понад 30 країн візьмуть участь у XX торговельній виставці «Автоекспо» (легкові та вантажні автомобілі, автобуси, автозапчастини, обладнання, комплектуючі, аксесуари, інструменти і послуги), що стала одним із найбільших ярмарків у Африці, яка за останні роки збільшила на 30% імпорт такої продукції.   Провідні нафтові і газові компанії світу візьмуть участь у VI виставці «Нафта та газ: Експо-2017» для імпорту енергоносіїв з Африки та вивчення нових можливостей для бізнесу. Минулого року компанії з 22-х країн світу представили свої експоненти для учасників і відвідувачів заходу.   VI міжнародна виставка «Енергетика та енергетичне обладнання: Африка-2017» буде присвячена демонстрації устаткування для виробництва енергії з відновлюваних і невідновлюваних джерел, що може бути поставлено до африканських країн.   IV виставка «Сонячна Африка» сприятиме реалізації проектів із використання величезного потенціалу сонячної енергії на африканському континенті. ___________________________________________________________________________________________________________________ 20 - 22 квітня XX міжнародна виставка «Білдекспо» вже стала одним із найбільш відомих будівельних ярмарків у Африці. Цього року, як очікується, у ній візьмуть участь компанії з понад 40 країн світу.   IV виставка «Lightexpo-2017» стане важливою подією на ринку освітлення в Східній Африці та сприятиме розвитку світлотехнічної промисловості регіону, яка знаходиться на підйомі.   IV промислова виставка «Afriwood-2017» буде присвячена розвитку деревообробної промисловості Кенії і країн Східної Африки та платформою для реалізації нових проектів і технологій.   Під час проведення III міжнародної виставки «MineExpo-2017» будуть представлені техніка, обладнання та новітні технології для видобутку і переробки корисних копалин і проведення землерійних робіт. У разі зацікавленості щодо участі у виставкових заходах в Кенії прохання звертатися до координатора бізнес-делегації від Федерації роботодавців України, радника Федерації роботодавців України Володимира Самофалова - тел.: (044) 251 7021, \n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

30.03.2017
30 березня 2017 року, о 10.00 відбудеться засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). На засідання планується розглянути чутливі для бізнесу питання підключення виробничих об'єктів до електричних мереж. Зокрема, на засідання регулятора планується винести проекти рішень: - Про затвердження Змін до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж; - Про внесення змін та доповнень до постанови НКРЕКП від 26 січня 2017 року № 81; - Про затвердження Змін до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж. З проектами документів можна ознайомитись та надати пропозиції у розділі «Експертиза» на порталі Федерації роботодавців України.

Засідання Кабінету Міністрів України

29.03.2017
29 березня 2017 року відбудеться засідання Уряду, в якому візьме участь керівництво Федерації роботодавців України. Під час засідання планується розглянути проекти рішень, що спрямовані на врегулювання актуальних для бізнесу питань відшкодування ПДВ, трансфертного ціноутворення, створення сприятливих умов для технічної модернізації підприємств деревообробної галузі. Також Уряд розгляне проект Концепції захисту прав споживачів на період до 2020 року, зміни до Стратегії розвитку технічного регулювання, Звіт про виконання державного бюджету за 2016 рік. Порядок денний засідання

Засідання підкомітету ФРУ з питань державних закупівель

16.03.2017
Запрошуємо членські бізнес-об'єднання та представників реального сектору економіки на засідання підкомітету з питань державних закупівель. Підкомітет створено в рамках роботи Комітету ФРУ з розвитку промисловості, державних закупівель та співпраці з державним сектором економіки.

Перше засідання новоствореного Комітету ФРУ з підтримки експорту та залучення інвестицій

28.02.2017
28 лютого відбудеться перше організаційне засідання Комітету ФРУ з підтримки експорту та залучення інвестицій. Час проведення - 11.00-13.00 Місце проведення – конференц-зала Федерації (м.Київ, вул. Коцюбинського, 1, 4-й поверх). Всіх бажаючих, хто має намір взяти участь у роботі Комітету, просимо до 27 лютого 2017 року надати відповідну інформацію до Департаменту міжнародного співробітництва Федерації -