Анонси ФРУ

IX Міжнародна конференція з відновлюваних джерел енергії, заощадження енергії та освіти у сфері енергетики CIER-2017

31.05.2017
У період з 31 травня по 2 червня 2017 року у м.Гавана (Куба), заплановано проведення ІХ міжнародної конференції з відновлюваних джерел енергії, заощадження енергії та освіти у сфері енергетики CIER-2017.

Запрошуємо бізнес разом з делегацією Федерації взяти участь у міжнародних виставках в Кенії

11.04.2017
Упродовж квітня в столиці Кенії (м. Найробі) у Міжнародному конгрес-центрі відбудуться 8 промислових виставок.       11 - 13 квітня Учасники з понад 30 країн візьмуть участь у XX торговельній виставці «Автоекспо» (легкові та вантажні автомобілі, автобуси, автозапчастини, обладнання, комплектуючі, аксесуари, інструменти і послуги), що стала одним із найбільших ярмарків у Африці, яка за останні роки збільшила на 30% імпорт такої продукції.   Провідні нафтові і газові компанії світу візьмуть участь у VI виставці «Нафта та газ: Експо-2017» для імпорту енергоносіїв з Африки та вивчення нових можливостей для бізнесу. Минулого року компанії з 22-х країн світу представили свої експоненти для учасників і відвідувачів заходу.   VI міжнародна виставка «Енергетика та енергетичне обладнання: Африка-2017» буде присвячена демонстрації устаткування для виробництва енергії з відновлюваних і невідновлюваних джерел, що може бути поставлено до африканських країн.   IV виставка «Сонячна Африка» сприятиме реалізації проектів із використання величезного потенціалу сонячної енергії на африканському континенті. ___________________________________________________________________________________________________________________ 20 - 22 квітня XX міжнародна виставка «Білдекспо» вже стала одним із найбільш відомих будівельних ярмарків у Африці. Цього року, як очікується, у ній візьмуть участь компанії з понад 40 країн світу.   IV виставка «Lightexpo-2017» стане важливою подією на ринку освітлення в Східній Африці та сприятиме розвитку світлотехнічної промисловості регіону, яка знаходиться на підйомі.   IV промислова виставка «Afriwood-2017» буде присвячена розвитку деревообробної промисловості Кенії і країн Східної Африки та платформою для реалізації нових проектів і технологій.   Під час проведення III міжнародної виставки «MineExpo-2017» будуть представлені техніка, обладнання та новітні технології для видобутку і переробки корисних копалин і проведення землерійних робіт. У разі зацікавленості щодо участі у виставкових заходах в Кенії прохання звертатися до координатора бізнес-делегації від Федерації роботодавців України, радника Федерації роботодавців України Володимира Самофалова - тел.: (044) 251 7021, \n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

30.03.2017
30 березня 2017 року, о 10.00 відбудеться засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). На засідання планується розглянути чутливі для бізнесу питання підключення виробничих об'єктів до електричних мереж. Зокрема, на засідання регулятора планується винести проекти рішень: - Про затвердження Змін до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж; - Про внесення змін та доповнень до постанови НКРЕКП від 26 січня 2017 року № 81; - Про затвердження Змін до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж. З проектами документів можна ознайомитись та надати пропозиції у розділі «Експертиза» на порталі Федерації роботодавців України.

Засідання Кабінету Міністрів України

29.03.2017
29 березня 2017 року відбудеться засідання Уряду, в якому візьме участь керівництво Федерації роботодавців України. Під час засідання планується розглянути проекти рішень, що спрямовані на врегулювання актуальних для бізнесу питань відшкодування ПДВ, трансфертного ціноутворення, створення сприятливих умов для технічної модернізації підприємств деревообробної галузі. Також Уряд розгляне проект Концепції захисту прав споживачів на період до 2020 року, зміни до Стратегії розвитку технічного регулювання, Звіт про виконання державного бюджету за 2016 рік. Порядок денний засідання

Засідання підкомітету ФРУ з питань державних закупівель

16.03.2017
Запрошуємо членські бізнес-об'єднання та представників реального сектору економіки на засідання підкомітету з питань державних закупівель. Підкомітет створено в рамках роботи Комітету ФРУ з розвитку промисловості, державних закупівель та співпраці з державним сектором економіки.     16 березня, початок о 14.00 Федерація роботодавців України (м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 1, 4-й поверх, конференц-зал) Питання, що будуть розглядатися 1. Про актуалізацію наказів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України:- від 4 квітня 2012 року №503 «Про затвердження Переліку товарів і послуг, які можуть закуповуватися за рамковими угодами»;- від 24 квітня 2012 року № 504 «Про особливості укладення рамкових угод».Доповідач: Козирєв В.О. – голова підкомітету 2. Щодо внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» (виходячи із Директив 2014/24/ЄС, 2014/25ЄС, 2009/81ЄС) у тому числі забезпечення правової можливості для участі групи суб'єктів господарювання як учасників процедур (консорціумів).Доповідач: Віктор Козирєв - голова підкомітету 3. Розгляд пропозицій Корпорації «УкрІннМаш» щодо налагодження співпраці з Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних і обласних рад».Доповідач: Віктор Козирєв - голова підкомітету Для реєстрації: \n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефон: (044) 251-70-14, \n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , телефон: (044)271 ___________________________________________________________________________________________________________________ Лідер підкомітетуВіктор Козирєв – заступник Генерального директора Корпорації "УкрІннМаш" До складу підкомітету вже приєдналисяЛьвівське обласне об'єднання роботодавцівПАТ "Завод «Південкабель»  

Перше засідання новоствореного Комітету ФРУ з підтримки експорту та залучення інвестицій

28.02.2017
28 лютого відбудеться перше організаційне засідання Комітету ФРУ з підтримки експорту та залучення інвестицій. Час проведення - 11.00-13.00 Місце проведення – конференц-зала Федерації (м.Київ, вул. Коцюбинського, 1, 4-й поверх). Всіх бажаючих, хто має намір взяти участь у роботі Комітету, просимо до 27 лютого 2017 року надати відповідну інформацію до Департаменту міжнародного співробітництва Федерації -

Засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради

24.02.2017
24 лютого 2107 року у Клубі Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7) відбудеться засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради. Початок засідання: о 13.00 Початок реєстрації: о 12.15 Порядок денний: 1. Про підсумки соціально-економічного розвитку України у 2016 році та завдання на 2017 рік в контексті Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року - Планується виступ Голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Олійника. 2. Щодо прозорості встановлення цін на газ, тарифів на гарячу воду, опалення, електроенергію, впливу їх на платоспроможність населення та економіку країни.

Засідання Ради Федерації роботодавців України

16.02.2017
16 лютого 2016 року, об 11.00 відбудеться засідання Ради Федерації роботодавців України.

Круглий стіл: «Система вищої дуальної освіти в Німеччині та її досвід для України»

15.02.2017
Запрошуємо членські бізнес-об'єднання та підприємства на круглий стіл: «Система вищої дуальної освіти в Німеччині та її досвід для України».  

Засідання Кабінету Міністрів України

14.02.2017
27 вересня 2016 року керівництво Федерації роботодавців України візьме участь у засіданні Кабінету Міністрів України. ФРУ – єдине бізнес-об'єднання, експерти якого беруть участь у всіх засіданнях Кабміну та урядових комітетів. Це дозволяє на рівні публічного діалогу піднімати найбільш актуальні для бізнесу питання безпосередньо перед Прем'єр-міністром та профільними міністрами.