Анонси ФРУ

Засідання Комітету Федерації з підтримки експорту та залучення інвестицій

07.09.2017
      7 вересня 2017 року, об 11.00 Федерація роботодавців України (м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 1, 4-й поверх, конференц-зал) Разом з топ-менеджментом і представниками членських підприємств ФРУ, бізнес-асоціаціями ми розглянемо питання: 1. впровадження механізму електронного «єдиного вікна» для всіх процедур митного оформлення товарів (робіт, послуг); 2. розробки пропозицій щодо формування на державному рівні механізмів просування українських товарів на зовнішні ринки; 3. вдосконалення системи оподаткування обладнання та товарів, що ввозяться на митну територію України для виробничих потреб українських підприємств; 4. розробки пропозицій щодо врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України в частині лібералізації валютного контролю. У разі необхідності, чекаємо на ваші пропозиції до порядку денного та пропозиції щодо додаткових проблемних питань, які необхідно врегулювати при експорті товарів на зовнішні ринки на адресу робочої групи \n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактна особа - Сергій Петренко, тел.(044) 251-70-54, (068) 725-97-00 Приєднуйтесь до участі в роботі Комітету!

Зустріч ФРУ з бізнесом та керівництвом Запорізької області

05.09.2017
5 вересня 2017 року делегація Федерації роботодавців України на чолі з Головою Ради ФРУ Дмитром Олійником перебуватиме з робочим візитом у Запорізькій області.

Засідання Комітету ФРУ з питань користування надрами

27.07.2017
Запрошуємо членські бізнес-об'єднання та підприємства на перше засідання новоствореного при ФРУ Комітету з питань користування надрами.

Зустріч Федерації з Головою Державної архітектурно-будівельної інспекції

13.07.2017
Федерація роботодавців України запрошує бізнес та бізнес-об'єднання на зустріч з Головою Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексієм Кудрявцевим.

Обговорення системи блокування податкових накладних

29.06.2017
У зв'язку із початком з 1 липня 2017 року функціонування у повноцінному режимі електронної системи автоматизированого моніторингу відповідності податкових накладних /розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, ДФС України планує проведення заходу з обговорення питань, пов'язаних з роботою зазначеної системи.

Нарада: Перелік «небезпечних» дозволів для підприємств необхідно суттєво скорочувати

20.06.2017
20 червня 2017 року, об 11.00, в Федерації роботодавців України відбудеться нарада з обговорення питання скорочення переліку видів робіт підвищеної небезпеки, а також переведення деяких видів дозволів на декларативний принцип.

IX Міжнародна конференція з відновлюваних джерел енергії, заощадження енергії та освіти у сфері енергетики CIER-2017

31.05.2017
У період з 31 травня по 2 червня 2017 року у м.Гавана (Куба), заплановано проведення ІХ міжнародної конференції з відновлюваних джерел енергії, заощадження енергії та освіти у сфері енергетики CIER-2017.

Засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

30.03.2017
30 березня 2017 року, о 10.00 відбудеться засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). На засідання планується розглянути чутливі для бізнесу питання підключення виробничих об'єктів до електричних мереж. Зокрема, на засідання регулятора планується винести проекти рішень: - Про затвердження Змін до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж; - Про внесення змін та доповнень до постанови НКРЕКП від 26 січня 2017 року № 81; - Про затвердження Змін до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж. З проектами документів можна ознайомитись та надати пропозиції у розділі «Експертиза» на порталі Федерації роботодавців України.

Засідання Кабінету Міністрів України

29.03.2017
29 березня 2017 року відбудеться засідання Уряду, в якому візьме участь керівництво Федерації роботодавців України. Під час засідання планується розглянути проекти рішень, що спрямовані на врегулювання актуальних для бізнесу питань відшкодування ПДВ, трансфертного ціноутворення, створення сприятливих умов для технічної модернізації підприємств деревообробної галузі. Також Уряд розгляне проект Концепції захисту прав споживачів на період до 2020 року, зміни до Стратегії розвитку технічного регулювання, Звіт про виконання державного бюджету за 2016 рік. Порядок денний засідання

Засідання підкомітету ФРУ з питань державних закупівель

16.03.2017
Запрошуємо членські бізнес-об'єднання та представників реального сектору економіки на засідання підкомітету з питань державних закупівель. Підкомітет створено в рамках роботи Комітету ФРУ з розвитку промисловості, державних закупівель та співпраці з державним сектором економіки.