Механізми впливу

 

Рівень

Механізм

   
Міжнародна організація роботодавців

Міжнародна організація роботодавців (МОР) об’єднує більше 150 національних союзів та конфедерацій роботодавців з понад 143 країн світу.

Федерація роботодавців України є повноправним членом МОР і представляє інтереси українських роботодавців у цій організації. Партнерами МОР є Міжнародна організація праці, Світовий банк,СОТ, G20, МВФ та інші провідні міжнародні організації.

____________________________________________________________________________________________________

Міжнародна організація праці Міжнародна організація праці (МОП) – спеціалізована установа ООН, у роботі якої беруть участь представники роботодавців, урядових структур та організацій трудящих 183 країн світу. Участь у роботі МОП представників ФРУ в якості Делегатів дозволяє безпосередньо залучатися до розробки конвенцій та рекомендацій, а також встановлення міжнародних стандартів у сфері праці, зайнятості, професійної підготовки, соціального забезпечення.

____________________________________________________________________________________________________

BUSINESSEUROPE Федерація роботодавців України співпрацює з найбільшою бізнес-асоціацією Європейського союзу BUSINESSEUROPE, в рамках укладеного між двома організаціями Меморандуму про порозуміння. Підписанням цього знакового документу бізнес Євросоюзу засвідчив свою готовність до спільних проектів з українським бізнесом, і висловив прагнення до постійних комунікацій на рівні організацій ділових кіл. На сьогоднішній день BUSINESSEUROPE представляє 20 млн. дрібних, середніх та великих компаній, об'єднаних в 40 національних асоціацій бізнесу з 34 різних країн ЄС, Європейської економічної зони, а також деяких країн Центральної та Східної Європи.

____________________________________________________________________________________________________

Міжнародна координаційна рада об’єднань роботодавців

Федерація роботодавців України є членом Міжнародної координаційної ради об’єднань роботодавців (МКРОР).

МКРОР є дорадчим органом об’єднань роботодавців низки країн Центральної і Східної Європи, Прибалтики та СНД. Така консолідація лідерів національних об’єднань роботодавців є свого роду дискусійним майданчиком, який сприяє активізації співпраці, успішному двосторонньому економічному партнерству та об’єднанню зусиль ділових кіл.

____________________________________________________________________________________________________

Чорноморсько-Каспійський бізнес

Союз конфедерацій роботодавців країн регіону Чорного і Каспійського морів (BCB) – неурядова організація, що охоплює недержавні, національні, представницькі бізнес-асоціації країн, що належать до басейнів Чорного і Каспійського морів. Зараз до складу BCB входять 22 бізнес-організації із 17 країн. Федерація роботодавців України входить до складу BCB в якості спостерігача.

___________________________________________________________________________________________________

Організації роботодавців різних країн

ФРУ має партнерські відносини з організаціями роботодавців різних країн світу. Нашими постійними партнерами є найбільш представницькі бізнес-об'єднання з Латвії, Естонії, Польщі, Чорногорії, Ізраїлю, Великобританії, Франції, Болгарії, Казахстану, Вірменії, Туреччини, Грузії, Китаю, Індії, Азербайджану, Росії і цей перелік не є вичерпним.