Опитування

Опитування

Тут ви маєте змогу ознайомитися з актуальними ініціативами та дослідженнями, які проводить ФРУ та її Аналітичний центр.
Пропонуємо долучитися до опитувань та висловити свою точку зору.

Вона для нас дуже важлива!

 

Індекс впевненості бізнесу

26 червня 2020 Індекс впевненості бізнесу

Опитування проводиться з метою:

1. Визначити ключові щоденні проблеми бізнесу;

2. Здійснити поточну оцінку впевненості українського бізнесу (зокрема щодо можливості збереження наявних та створення нових робочих місць);

3. Формування рекомендацій для Уряду, Парламенту та Президента України з метою підвищення впевненості бізнесу у завтрашньому дні та покращення умов ведення діяльності.

Пройти опитування


Проблеми бізнесу в умовах карантину та як працювати після COVID-19

Опитування до 27 квітня 2020 р Проблеми бізнесу в умовах карантину та як працювати після COVID-19

Опитування проводиться серед власників та керівників підприємств, що представляють різні галузі економіки України.

Результати дослідження будуть використані Федерацією:

- при підготовці пропозицій Уряду та Парламенту щодо антикризових заходів з подолання наслідків обмежень ведення бізнесу, пов’язаних з COVID-19 та «перезапуску економіки»;

- для захисту інтересів членів ФРУ у співпраці з Урядом, Парламентом, профспілками, міжнародними інституціями та іншими зацікавленими сторонами.

Пройти опитування


Юридичне супроводження бізнесу

Опитування до 10 лют 2020 Юридичне супроводження бізнесу

Мета цього опитування – визначення найболючіших проблем та попередження можливих ризиків для здійснення постійної юридичної/правової підтримки членів ФРУ та інших підприємств.

Результати дослідження правових потреб і проблем стануть цінним матеріалом для ефективного формування правової політики і захисту прав членів ФРУ.

Пройти опитування


Вплив конкурву WorldSkills Ukraine на суспільство

Вплив конкурву WorldSkills Ukraine на суспільство

Команда організаторів національного конкурсу WorldSkills Ukraine хоче дізнатися Ваші думки стосовно впливу WorldSkills на суспільство, а також Ваше бачення профорієнтації в школах.

Пройти опитування


Опитування Експортерів

Опитування до 13 груд 2019 Опитування Експортерів

Офіс з просування експорту запускає окреме «Опитування експортерів-2020» для врахування потреб бізнесу в плануванні роботи Установи на 2020 рік - в частині організації та проведення експортної освіти, аналітики, консалтингу, торгових місій та виставок.

Пройти опитування


Опитування серед бізнес-об'єднань щодо заходів, пов'язаних з експортом

Опитування до 29 лист 2019 Опитування серед бізнес-об'єднань щодо заходів, пов'язаних з експортом

Мета цього опитування – ідентифікувати потенціал бізнес-об’єднань та забезпечити належну підтримку експортно-орієнтованих компаній необхідними послугами, серед яких – проведення аналізу готовності до експорту, визначення нових ринків та побудова експортного плану, експортний консалтинг, спеціалізовані освітні заходи, бізнес-місії та міжнародні виставки.

Пройти опитування


Реалізація програми імпортозаміщення

Опитування до 11 лист 2019 Реалізація програми імпортозаміщення

З метою підготовки до робочої наради представників виробничих підприємств та АТ "Укрзалізниця" щодо питань імпортозаміщення Комітет транспорту та логістики проводить опитування. Пропонуємо долучитися та відповісти на запитання анкети за посиланням нижче.

Пройти опитування


Фінансові та фіскальні аспекти бізнес-середовища в Україні

Опитування до 24 лист 2019 Фінансові та фіскальні аспекти бізнес-середовища в Україні

Федерація роботодавців України за попередньою домовленістю з Комітетом Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики з метою ідентифікації найбільш проблемних питань у фіскальному та фінансовому законодавстві, які перешкоджають нормальній діяльності суб'єктів господарювання, погіршують бізнес-середовище в Україні, ініціює опитування на тему: «Фінансові та фіскальні аспекти бізнес-середовища України».

Пройти опитування