З підтримки експорту

Комітет створений при Федерації роботодавців України у березні 2017 з метою участі галузевих бізнес-об'єднань та представників реального сектору економіки у формуванні та реалізації ефективної Експортної стратегії України; підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на світових ринках та залучення інвестицій.

Комітет тісно співпрацює з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів, Державною фіскальною службою, Міністерством інфраструктури, Міністерством закордонних справ, Міністерством соціальної політики, а також місцевими органами влади.

  1. Комітет
  2. Вирішені питання
  3. Активність

 import

Лідер комітету

Oleg Boyarin

Олег Боярин
Голова Федерації роботодавців автомобільної галузі, голова Наглядової ради ПрАТ «Єврокар»

 

Секретар Комітету
Сергій Петренко - exportcommittee@fru.org.ua, (044) 251-70-54, (068) 725-97-00

Координатор комітету в ФРУ
Ігор Муратов - заступник директора департаменту економічної політики: imuratov@fru.org.ua, (044) 251-70-13, (067) 243-53-91

________________________________________________________________________________________________________________________

1

Матеріали засідання Комітету 7 вересня 2017 року

Протокол засідання
Питання, що розглядались
Правила здійснення діяльності Експортно-кредитного агентства зі страхування від комерційних та некомерційних ризиків, а також перестрахування
Статут ПАТ "Експортно-кредитне агенство"
АНКЕТА
УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ЄС
ПРАВИЛА ПОХОДЖЕННЯ
ПРАВИЛА ПОХОДЖЕННЯ В УГОДІ ПРО АСОЦІАЦІЮ ТА
КОНВЕНЦІЇ ПАН-ЄВРО-МЕД

 

Prior

Пріоритети діяльності Комітету у 2017 році
розробка пропозицій відносно формування на державному рівні механізмів просування українських товарів на зовнішні ринки.

впровадження механізму електронного «єдиного вікна» для всіх процедур митного оформлення товарів (робіт, послуг).

розробка пропозицій щодо врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України в частині лібералізації валютного контролю.

вдосконалення питання ввезення в Україну сировини та продукції для переробки на її митній території та вивезення готової продукції за межі України, у тому числі, на підставі договорів куплі-продажу.