Міжнародного співробітництва та стратегічного партнерства

Комітет розпочав роботу у жовтні 2017 року. Об'єднує компанії та асоціації – членів Федерації з різних секторів економіки.

  1. Комітет
  2. Вирішені питання
  3. Активність

 geo-targeting-symbol-with-world-grid

Лідер комітету

Sergii Zivkach

Сергій Цівкач
Голова правління
Фонд розвитку конкурентоспроможності

st@cdf.com.ua, +38 044 221 00 58

________________________________________________________________________________________________________________________

Priorities

Пріоритети діяльності Комітету у 2018 році
представництво інтересів членів ФРУ в міжнародних організаціях, урядових та неурядових установах (Європейська комісія, Міжнародна організація праці, Конференція ООН з питань торгівлі та розвитку, Організація економічного співробітництва та розвитку, Світова організація торгівлі, Енергетичне співтовариство, Світовий банк, Business Europe, Фонди розвитку країн ЄС, США, КНР, Канади та ін.)
напрацювання та виконання проектів стратегічного партнерства з міжнародними організаціями та іншими іноземними партнерами за кошти донорських організацій
удосконалення співпраці з федераціями роботодавців інших країн
аналіз інституційного дизайну та функціонування ФРУ і напрацювання рекомендацій для вдосконалення цих напрямків за сприяння відповідних міжнародних організацій
організація та проведення експертних і навчальних заходів в Україні та за кордоном

 

 

Вирішені питання:

 

  • -        Напрацьовано концепцію співпраці та розпочато консультації з Міжнародною організацією праці (МОП) щодо залучення програми технічної допомоги для Федерації роботодавців України з метою розвитку сфери послуг, посилення інституційної спроможності та фінансового забезпечення Федерації. Програма допомоги передбачатиме довгострокову співпрацю між МОП, ФРУ та міжнародними донорськими організаціями.
  • -        Встановлено співпрацю з Конфедерацією британських індустрій у сфері обміну інформацією щодо подій у сфері BREXITта розвитку ділових відносин між підприємцями України та Великобританії.

 

Активність:

 

-         Проведено зустріч з послом ЄС в Україні з метою обговорення перспектив співпраці, зокрема, у сфері підтримки розвитку малого та середнього підприємництва в Україні.

 

-         Проведено ряд зустрічей з представниками МОП, WhartonBusinessSchool, керівництвом федерацій роботодавців Угорщини, Італії, Македонії, Сербії, Молдови та інших країн з метою обговорення перспектив співпраці у сфері реалізації цілей сталого розвитку Організації об’єднаних націй.

 

-         Проведено зустріч з керівництвом місії UNDP в Україні з метою обговорення перспектив співпраці у сфері реалізації цілей сталого розвитку Організації об’єднаних націй.

 

-         Проведено зустріч з Конфедерацією британських індустрій з метою обговорення перспектив співпраці та обміну досвідом у сфері розвитку інституційної спроможності організацій роботодавців. Окремим питанням стало обговорення можливості обміну інформацією щодо виходу Великобританії зі складу ЄС та відповідних перспектив для розвитку співпраці між українським бізнесом та британськими партнерами.