Запрошуємо виробників сформувати разом перелік імпортного обладнання та устаткування, яке не виробляється в Україні Фото: www.airfilterusa.com
29.11.2017

Запрошуємо виробників сформувати разом перелік імпортного обладнання та устаткування, яке не виробляється в Україні

КИЇВ, 29 листопада 2017 року. Запрошуємо виробників приєднатися до спільного з Федерацією роботодавців України формування списку пріоритетного імпортного обладнання та устаткування, яке не виробляється в Україні.

У Верховній Раді вже зареєстровано декілька законопроектів, якими пропонується розстрочення чи звільнення сплати податку на додану вартість на імпортне обладнання та устаткування з зазначенням товарних позицій згідно УКД ЗЕД. Однак, при аналізі експертами ФРУ таких позицій було з'ясовано, що вони потребують значного доопрацювання та уточнення.

Національний комітет з розвитку промисловості спільно з Федерацією роботодавців України ініціює підготовку власного законопроекту. У ньому запроваджується механізм розстрочення сплати ПДВ на 24 місяці на машини та обладнання, які не виробляють в Україні. Але, за умови подальшого їх використання у власному виробництві на території України.

Вказаний механізм вже запроваджено в чинному Податковому кодексі України для окремих видів обладнання. Зокрема, для імпорту деревообробного обладнання та обладнання для виробництва медичних виробів. Але, очевидно, що цей перелік необхідно значно розширити. Тому в фокусі особливої уваги Федерації роботодавців України – максимально оперативно сформувати потребу в імпортному обладнанні та устаткуванні. Для нас дуже важлива допомога в цьому питанні виробників різних секторів економіки.

Прохання до виробників та бізнес-об'єднань, обов'язково зазначати найменування товарної позиції та коду згідно УКД ЗЕД до десятого знаку, із зазначенням необхідної кількості такого устаткування чи обладнання.

Всі пропозиції надсилайте до 1 грудня 2017 року включно, на адреси наших профільних експертів:
Департамент ФРУ з промислової політики
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(044) 251-70-67 (Кончиць Микола Васильович, Горобчук Микола Іванович)

Впровадження механізму розстрочення сплати ПДВ на імпорт обладнання, яке не виробляється в Україні, сприятиме залученню додаткових інвестицій в реальний сектор економіки для технологічного розвитку вітчизняного виробництва, збільшення експорту промислової продукції та податкових надходжень до бюджетів всіх рівнів. Як наслідок, вирішиться питання зайнятості та рівня доходів українців в своїй рідній країні.

Схожі новини

всі новини